eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Biedronka(2) do ME [download]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

krysio992

Siemanko. Łapcie taką biedroneczkę do ME na pewno się komuś przyda, wrzucam w nowym wątku bo ta była robiona całkiem od nowa.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
MODEL WYDANY TYLKO DLA FORUM ETRUCKS.PL
PROSZĘ NIE WYNOSIĆ NA INNE FORA
Ucz się ucz, czekam jak może z czasem zrobisz jakieś obiekty charakterystyczne dla danego polskiego miasta, które się faktycznie przydadzą.
Ci, którzy potrafią to zrobić to za bardzo chyba im się nie chce.
Takich bedronek czy tam znaków drogowych to trochę pełno tego, no ale naukę zaczyna się od prostych rzeczy.

Ogólnie jestem pod wrazeniem - bo sam nie mam czasu nawet na siedzenie inaukę by nawet coś takiego zrobić....także wytrwałości życzę i czekam na kolejne postępy.

Edit:
Tak nawiasem nie wiem czym to się różni że aż nowy wątek zakładasz - bo w zupełności wystarczyłby edit tematu.
Teraz już model wygląda świetnie a najważniejsze, że widać u Ciebie duże postępy w modelowaniu własnych obiektów do gry.
No, no, no. Jak ktoś potrafi, dobrze by było, gdyby Biedronka była prefabem z możliwością rozładunku. Big Grin

bisson1976

(17/10/2015 02:32 PM)koxsuser napisał(a): [ -> ]No, no, no. Jak ktoś potrafi, dobrze by było, gdyby Biedronka była prefabem z możliwością rozładunku. Big Grin
to trzeba by było w zmodzie obrobić , potem tylko definicje porobić , dopisać ładunki i naczepę i już gotowe he,he,he
Bissonie, jeśli byłbyś miły, zrobiłbyś by specjalnie dla mnie, taki prefab Biedronki?
Przekierowanie