eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kierman007

Witam !

Oto temat w którym możecie pisać co byście chcieli ujrzeć w kolejnych "paczach" od SCS'u dla ETS2. Ja bym chciał aby wprowadzili możliwość kupowania własnych naczep i chciałbym aby wprowadzili animację rąk na kierownicy ;-)

ZAPRASZAM DO UDZIELANIA SIĘ W TEMACIE !

Pozdrawiam !
Ja odwrotnie w życiu nie chciałbym animacji rąk na kierownicy:E

Temat trochę bezsensu, bo ludzie będą wymyślać rzeczy niemożliwe.
Twoja pierwsza zachcianka będzie prawdopodobnie w ETS2 był wywiad z pracownikiem SCS-u i razem z wujkiem bohunem poruszyli ten temat.

Stifmeister

Animacja rąk nie jest potrzebna Wink Konieczne kupowanie własnych naczep, a poza tym to nie wiem, większy tuning oraz możliwość zapalania światła w kabinie Big Grin

JacMaz97

Światło w kabinie to dobry pomysł, ja chciałbym ujrzeć coś w stylu tachografu, papierków Smile
Mogli by dodać pare pinezek w interiorze jakas zaslonka itp.
Ja bym chciał aby wprowadzono: Gdy kupimy ciężarówkę było mniej paliwa a nie całe baki, i jak chyba wszyscy możliwość kupowania własnych naczep.
A wg mnie powinni powiększyć bak w MP3 bo to co on tam ma to jakieś opary Tongue
Ja chciałbym zobaczyć wreszcie podwójne naczepy, ze skrętna 2 naczepa. .
Nie zobaczysz bo te mega zestawy nie są w EU dopuszczone do ruchu ( tylko je testują)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie