eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Dzień Ojca 23.06.2015r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O Cześć, mam do was pytanie. Co mam kupić tacie ns dzień ojca? Kieruję to pytanie do s bo już szk nie mam pomysłu. Myślałem nad czymś do ciężarówki. Czekam na wasze propozycje Wink
Ja bym kupił proporczyki.
Ja kupuje czekolade i jakąś perfume.A najlepze jest to że 23 czerwca ja mam urodziny i jestem ciekawy czy kupi mi DLC Skandynawie,bo prosze go już od premiery tego dodatku.

Kierman007

Kup jakiś proporczyk, jakiś szalik lub tabliczkę. Lub kup mu pokrowiec na fotel lub kierownicę Wink

Makro

Ja kupiłem tacie koszulkę Big Grin Jest na niej wzór Scanii i napis duży może więcej Big Grin
Dałem za nią 30 zł

Ps. sobie też kupiłem Big Grin
Powiedz ile maks możesz wydać kasy Wink Ja mu na urodziny kupiłem ( nie na dzień ojca ) tabliczke podświetlaną za 80 zł
U mnie zawsze się najlepiej sprawdzają szczere życzenia poparte czteropakiem Big Grin
Tabliczkę mu kupiłem na urodziny w lutym, mój limit to 50, max 60 zł
To kup mu firankę na przód i po boki Tongue I jakiś proporczyk
Szef mu ma za miesiąckupićpełny zestaw firanek: na szybe boki na nad łóżkiem zasłony i też firanka. Myślę nad proporczykiem ale nie mogę znaleść, wiecie gdzie takie kupić?
znalazłem takie coś
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

PS.Proszę mnie za link nie karać,bo pomagam koledze wybrać prezent dla tatyWink
Przekierowanie