eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pomoc z ustawieniem kamery w interku w Scanii T&T by Conte
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i zwracam sie z następującą prośbą:
Czy ktoś mógłby mi przestawić kamere w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Scanii tak aby była bardziej realna ( tzn aby było widać 3/4 lusterka,zegary i połowe kierownicy z logiem)?? Pozycja za kiera w tym trucku jest okropna i dlatego zwracam sie z tą prośbą Sad
Sprawdz te kamery oczywiście nie dwie na raz bo będzie młyn.
1.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
2.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Obie nie działają na tej Scanii Sad cóż temat dalej aktualny i mam nadzieje że da sie to jakoś rozwiązać ( dawno temu sam przestawiłem w tej scanii kamere ale przez te 3 lata już zapomniałem jak sie to robi)
Czyli musisz sobie wyciągnąć definicję od kamery która jest w modzie ze scanią a znajduję się w: def/camera/units/interior_scania_rcab.sii

Następnie otworzyć sobie ten plik notatnikiem i zmienić linijkę:
camera_offset: (-0.691 , 3.1, 0.0)

Czyli zmienisz liczby co są w nawiasie aby przestawić kamerę.

Ogólnie będzie to chyba tak:
1. liczba odpowiada za przybliżanie i oddalanie
2. liczba odpowiada za przesuwanie kamery w górę i dół
3. liczba odpowiada za przesuwanie kamery w lewo i prawo
Ale tu co za co odpowiada dokładnie musisz sam sprawdzić bo dawno tego nie robiłem a i nie mam też GTS-a pod ręką aby to zweryfikować.

A i co ważne edytuj sobie te wartości małymi krokami (nie dając od razu za dużych wartości) aby nie przestawić kamery za mocno.
Zmiana podanych przez ciebie parametrów zakończyła sie tym że pozycja za kierownicą sie nie zmieniła a na widoku z wnętrza zestaw znajduje sie pod jezdnią... Sad
Temat do zamknięcia- ta Scania opuściła mą grę Tongue
Przekierowanie