eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: >>||By European roads||<<
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

.:Szeregowy:.

Witam w tym temacie bd wrzucał zdjęcia z moich tras. Zapraszam do oglądania





Dzis jedna fota z portu w Świnoujściu czekałem na prom do Trelleborga czekając na prom


Image
Fajne ujecie dafika Smile

.:Szeregowy:.

A Podziękował ;D

.:Szeregowy:.

Dziś troche zdjęci z nie całej trasy Świnoujście-Orebro Paretakich foteczek mam nadzieje ze sie spodobają zapraszam do oceniania

Wiec tak wczoraj o 18 nastał ten dzień ze co piątek wyjeżdżam do Szwecji zresztą tak jak co tydzień wiec wczoraj spakowałem co trzeba było i wybrałem się na prom po zjechaniu z promu odrazu trzeba było pełną pizdą śmigać na Orebro bo i tak będę spóźniony bo prom tez miał opóźnienie i teraz trzeba szybko lecieć na miejsce teraz nie dawno dostałem telefon od szefa ze jak się rozładuje to dostane doładowanie z Orebro gdzie do jakiejś miejscowości w Finlandii tak ze ta trasa zajmie mi dożo więcej ja te co do tej pory jeździłem no nic ale mniejsza trzeba pokazywać zdjęcia z trasy zapraszam do oglądania.

Kawałek od Trelleborga miejscowości gdzie dopłyną prom..

Image

Zjazd na Kalmar i pedał w podłogę dalej...

Image

...

Image

Powoli zapada wieczór ale lecieć trzeba dalej..

Image

...

Image


Z góry dzieki za obejrzenie zapraszam do oceniania komentowania.
Pozdrowienia szerokości przyczepności dla kierowców.

.:Szeregowy:.

Witam
Dziś pokarze parę fotek oczywiście nie skończyłem jeszcze trasy z Szczecin---Suwałki resztę zdjęci wrzucę jutro Big Grin .
Ale do rzeczy..
Dziś moja spedytorka zadzwoniła do mnie ze mam trasę do Suwałk załadowałem gruszki w skrzynkach i miałem pojechać do Suwałk.
Więc spakowałem to co najważniejsze i poszedłem do ciężarówki miałem do przejechania 380 kilometrów. Więc wsiadłem do swojego mercedesa no i pojechałem na załadunek resztę możecie zobaczyć na zdjęciach zapraszam do oglądania Bajo .


Po załadowaniu w poczekaniu na papiery.

Image

Wylot ze szczecina.

Image

Tankowanie bo w bakach sachara.

Image

Kręcimy 45 min bo trzeba coś zjeść bo od rana nic nie jadłem i capin się trochę kawy i lecimy dalej.

Image

Image

Wyjazd ze stacji.

Image

Mijamy miejscowość Piła.

Image


Dziś to już wszystko kontynuacja trasy już jutro Bajo


Zapraszam do oceniania komentowania

------------------------------------------------------Szerokości Przyczepności---------------------------------------------------------------------

Dawid.

6t1y61 z małym + Big Grin

.:Szeregowy:.

A dzięki jeżeli jest coś nie tak proszę o rady to na pewno to zmienię

.:Szeregowy:.

W poczekaniu na rozładunek w sklepie IKEA w Szwecji czekamy do 8 na rozładunek
Image
Przekierowanie