eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jak zainstalować i używać SCS Blender Tools?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zwracam się do Was z pytaniem jak zainstalować SCS Blender Tools. Zależy mi na dokładnych informacjach co i gdzie przenieść aby to prawidłowo działało oraz jak używać tego narzędzia.

PS. Chodzi o oficjalny plugin stworzony przez SCS Smile
Byłby ktoś tak miły i powiedział jak? Big Grin
Dokładnie, dołączam się to pytania. Smile Przy okazji odświeżam hyhy.
Dla ludzi znających angielski (i tych nie znających też) polecam najpierw zaglądnąć na oficjalną stronę Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..
Jest tam wytłumaczona instalacja programu, są tutoriale (co prawda tylko kilka i stare, ale aktualne), jest wytłumaczone co dana rzecz robi itd.
"Powiedział co wiedział" na wiki jest pokazane tylko jak importować jakieś dziwne pliki gdzie w base.scs mamy pmd, pmg itp.
Trochę nie w tą stronę poszli twórcy, lepiej poprawili by starą wtyczkę. Big Grin
Tylko pytanie dotyczyło tego jak zainstalować, a nie imprtować.
Co do importu, wystarczy pobrać Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. programik i wtedy otrzymanie tych "dziwnych plików" to już łatwizna.

A jak go używać masz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DpUSlQxMVuw
Dzięki za pomoc, leci + Smile

Zaimportowałem model, i nie widać na nim tekstur. Material się załadował ale DDS chyba nie.
Image
Już wiem w czym problem, nie wypakowałem folderu def i program nie mógł znaleźć pliku odpowiadającego za światło. Smile Dzięki za naprowadzenie. Jeszcze się tu odezwę.
Przekierowanie