eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z modami na wersji 1.19
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chcę wgrać mody na wersję 1.19 i mi pokazuje błąd, że wykryto brakującą modyfikację.
Więc, w jaki sposób wgrać modyfikacje.
Dodaj log z gry
Znalazłem problem.
Żaden z modów nie ma definicji manifest.sii.
Mógłby ktoś podesłać szablon definicji manifest.sii? Bo chcę przystosować modyfikację Fixed Weather v 1.2 na wersje 1.19 i 1.20.
Ja nie mam czasu ani cierpliwości na pisanie definicji.
Jest to prote jak budowa młotka - ....tylko trochę chęci.

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Już lekko głupieję - czy ten plik manifest.sii musi być w każdym dotychczasowym modzie, który działał na poprzednich paczach, by zadziałał na paczu 1.19? Gdyż jedni gadają, że stare mody wciąż działają na nowym paczu, a przecież na pewno nie posiadają tego całego manifestu...

PioVar

Witam,

Mała ciekawostka z ProMods 1.95 i Poland Rebuilding 1.96 po instalacji beta 1.19. Nie wiem, jak u innych (zapewne podobnie) podczas pierwszego uruchamiania po instalacji beta 1.19 ETS, po wczytaniu profilu użytkownika a podczas wczytywania ostatniego zapisu gry wyrzucił błąd brakujących modów: zarówno ProMods jak i Poland Rebuilding . Po zignorowaniu tego błędu - plik zapisu wczytał się poprawnie...
Bumku, ten plik będzie wymagany najprawdopodobniej tylko wtedy, gdy autor zechce dodać informacje do przeglądarki modów. Błąd o wykryciu brakujących modyfikacji, o którym wspomnieli boxsuser i PioVar, może być związany wyłącznie ze zmianą patcha.
Czyli muszę skasować mój profil, założyć nowy bez modów, później dodać mody i wtedy będzie?
Boże, jakim prawem SCS mógł spierniczyć mi wszystkie mody.
Radku, gdybyś wpisał poprawną formę definicji, bez żadnych angielskich opisów, nie miałbym do Ciebie żadnego żalu.
Jeżeli mod nie jest dostosowany do 1.19, to może nie zadziałać. Zaczekaj aż wyjdzie działająca wersja danego moda pod 1.19
Stron: 1 2
Przekierowanie