eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zmiana siedziby w Euro Trucku.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
JAK ZMIENIĆ SIEDZIBĘ W ETS 2


1. Kupujemy drugi garaż.
2. Na wszelki wypadek kupujemy kolejną ciężarówkę i przenosimy ją do nowego garażu.
3. Przenosimy kierowców, ciężarówki i siebie do nowego garażu.
4. Sprzedajemy nasz pierwszy garaż ( np. w Kalmar) i w ten sposób mamy nasz nowy garaż ( np. w Warszawie) jako nowa siedziba
( opcjonalny krok). Możemy też stary garaż wykorzystać jako magazyn na nowych kierowców.

Dziękuję za uwagę. Liczę na pozytywne opinie.
Dzięki na pewno się komuś przyda Smile
Czyli główna zasada to sprzedać pierwszy garaż bo inaczej będzie nas wracać do niego.
Nie no, proszę ja Was. Nie trzeba kupować nowej ciężarówki bo można przenieść starą, nie trzeba nic sprzedawać bo można siebie też przenieść.
Ogólnie koxsuser plusik za pomysł i chęci ale "krecha" za wykonanie Smile
Magazyn na kierowców?! Nie wiedziałem że kierowców trzyma się w magazynie, to to teraz kury i inne ptactwo na wolnym wybiegu trzymają,a kierowców w magazynie...
Sewcio65
Wyraziłem się w przenośni.
Chodziło mi o to, że można tam przenieść kierowców i ciężarówki, gdyby brakowało miejsca.
sewcio65, znów szukasz zaczepki? Poradnik jest zrobiony świetnie, nikt nie ma zastrzeżeń, tylko ty jeden wyskakujesz i czepiasz się o znaczenie danego zwrotu.

Poradnik jest dość "przejrzysty" (jak ty to ująłeś). Każdy z czytających wie o co chodzi, więc w czym masz problem?
No właśnie.
Nawet admin podziękował za poradnik.
Przekierowanie