eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2] Scania R480 TAG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Scania w DL jest ulepszona i lepiej wygląda niż na zdjęciu Tongue Na 1.19 nie działa Sad

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


Autor: Osesek (Worms)


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Fajna maszynka xD
Ty to masz humor jak nam tak wydajesz ciągnik za ciągnikiem Smile
Pobrałem , sprawdziłem i działa
Wydaje bo mi nie potrzebne ja robię tylko, żeby się rozluźnić Big Grin A w ETS 2 nie gram bo mi muli to po jakiego ma to tak leżeć Big Grin

Rabtuś

Powie ktoś jak usunąć te rzeczy z interiora? Usunąłem je w zmodzie ich nie ma, w grze są i to różowe autor nawet nie dał DDS a tach chwalił Scanie najgorszy model jaki mógł zrobić. Chciałem pomocy od autora to powiedział, że mi nie pomoże PALANT.

Kierman007

(06/08/2015 07:38 PM)Rabtuś napisał(a): [ -> ]Powie ktoś jak usunąć te rzeczy z interiora? Usunąłem je w zmodzie ich nie ma, w grze są i to różowe autor nawet nie dał DDS a tach chwalił Scanie najgorszy model jaki mógł zrobić. Chciałem pomocy od autora to powiedział, że mi nie pomoże PALANT.

Jakie rzeczy? Tam nie ma żadnych dodatków Smile

Rabtuś

(06/08/2015 07:40 PM)Kierman007 napisał(a): [ -> ]
(06/08/2015 07:38 PM)Rabtuś napisał(a): [ -> ]Powie ktoś jak usunąć te rzeczy z interiora? Usunąłem je w zmodzie ich nie ma, w grze są i to różowe autor nawet nie dał DDS a tach chwalił Scanie najgorszy model jaki mógł zrobić. Chciałem pomocy od autora to powiedział, że mi nie pomoże PALANT.

Jakie rzeczy? Tam nie ma żadnych dodatków Smile

Pobierz to wielkie G i z kamery 1 masz zrobiony interior cały różowy.

Kierman007

(06/08/2015 07:42 PM)Rabtuś napisał(a): [ -> ]
(06/08/2015 07:40 PM)Kierman007 napisał(a): [ -> ]
(06/08/2015 07:38 PM)Rabtuś napisał(a): [ -> ]Powie ktoś jak usunąć te rzeczy z interiora? Usunąłem je w zmodzie ich nie ma, w grze są i to różowe autor nawet nie dał DDS a tach chwalił Scanie najgorszy model jaki mógł zrobić. Chciałem pomocy od autora to powiedział, że mi nie pomoże PALANT.

Jakie rzeczy? Tam nie ma żadnych dodatków Smile

Pobierz to wielkie G i z kamery 1 masz zrobiony interior cały różowy.

A no, sorry zwracam honor kolego Smile

Rabtuś

(06/08/2015 07:49 PM)Kierman007 napisał(a): [ -> ]
(06/08/2015 07:42 PM)Rabtuś napisał(a): [ -> ]
(06/08/2015 07:40 PM)Kierman007 napisał(a): [ -> ]
(06/08/2015 07:38 PM)Rabtuś napisał(a): [ -> ]Powie ktoś jak usunąć te rzeczy z interiora? Usunąłem je w zmodzie ich nie ma, w grze są i to różowe autor nawet nie dał DDS a tach chwalił Scanie najgorszy model jaki mógł zrobić. Chciałem pomocy od autora to powiedział, że mi nie pomoże PALANT.

Jakie rzeczy? Tam nie ma żadnych dodatków Smile

Pobierz to wielkie G i z kamery 1 masz zrobiony interior cały różowy.

A no, sorry zwracam honor kolego Smile

Właśnie.
Przekierowanie