eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2]Volvo FH 2012 v18.7r
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to Volvo FH 2012 v18.7r do ETS 2

Image

Image

Image

Cytat:To Volvo FH 2012 to przerobione wersja Volvo FH 2013 przez ohaha z dużą ilością nowej części tuningu, podwozie, dźwięki, ...
W zasadzie to, co ten mod jest, to jest mod strojenia. Z tego moda otrzymasz 3 kabiny, kilka podwozia, z 4X2 do 4x8 i tandemie. wszystko na silnik, który pochodzi z Volvo. 4 biegów i wszystkie światła może kiedykolwiek chcą. Ten mod jest z również się jego własne tekstury na.
Zacząłem od wersji Tandem z tego moda, pomyślałem, że byłoby miło, aby tam zacząć, ale byłem rozczarowany, gdy nie mogłem znaleźć żadnych miejsc pracy dla niego. Mam nadzieję, że będzie patrzył na później.
I wtedy podszedł do 4x8 i nie miałem problemów z tym pojazdem w tej wersji, co tak zawsze. Udało mi się wyciągnąć wszelkiego rodzaju przyczepy, że chciałem.
Jedynym problem jaki miałem, był z tekstury na. Jeśli używasz komputera końcowy niski może mieć również pewne problemy, ale wysokiej klasy komputer nie będzie miał żadnych problemów w ogóle.

Z powiedział, że ja polecam ten mod do jednego, że chce spróbować.

Kredyty : Pendragon, SCS, ohaha Kompatybilność : i 1.19.x ETS2 1.18.x


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Przekierowanie