eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nowy laptop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Benz

Witam, mam taką prośbę : moglibyście podrzucić jakiegoś sprawdzonego laptopa do 2500 zł. Głównie będe go używał w domu, wiec nie musze mieć jakiejś szałowej baterii i fajnie by było jakby od czasu do czasu udało sie na nim odpalić jakąś gre Wink Zależałoby mi na 17 calowym, ale solidnym 15 calowym też nie pogardze Wink Z góry dzięki wielkie za pomoc Wink
Ogółem polecałbym za tą kwotę komputer stacjonarny jest o 70% wydajniejszy niż laptop,za taką kwotę kupisz GTX 750Ti+intel core i7 4770 odpalisz każdą grę na wysokich no ale jak ci zależy na rozmiarach to polecam przejść się do sklepu RTV AGD bądź mediaexpert lepsze to niż kupowanie w necie niesprawdzonego sprzętu.
Przykładowy komputer do gier na full detalach to wydatek rzędu 3500-5000 zł, a ja pokazałem taki o to zestaw w tym przedziale wg najlepszych podzespołów

Procesor: Intel Core i5-4670 3.4GHz LGA1150 BOX
Pamięć RAM: Crucial Balistix 8 GB DDR3 1600 MHz
Karta Graficzna: Sapphire AMD Radeon R9 280X OC Vapor-X Tri-X 3GB GDDR5 1020/6000
Zasilacz: Be Quiet! Pure Power BQT L8 630W 80+ Bronze
Płyta Główna: Gigabyte Z97 Gaming 3
Napęd: LG DVD-RW
Obudowa: Obudowa Cooler Master SGC 1000
SSD: Crucial MX200 250GB 2.5' SATA III
Dysk twardy: Seagate 3.5'', 2TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB Cache

Zestaw wg mnie może być najlepszy, wszystkie gry mogą pójść na Ultra ustawieniach dzięki czemu nie musisz się obawiać się o żadne lagi, w każdej chwili mogę dostosować zestaw do twojego przedziału cenowego.
Za tanie pieniądze nie warto inwestować, bo może się okazać że najnowsze gry nie zadziałają, chyba że na niskich detalach Smile
Co jak co ale zestaw Vresta jest na praktycznie tym samym poziomie co twój Arus. Tylko, że u ciebie dysk jest do dupy i dałeś mu o 100zł droższą główną i do kręcenia a procesor bez K.
Segate w moim kompie był nie zawodny i będzie, ale kiedyś padł ponieważ nie dało się systemu włączyć i wgl, stąd była ta wada techniczna, dlatego wymieniłem na inny ale ten sam co miałem już się aż tak nie psuł, można powiedzieć że mam ten sam dysk na kompie nowym i się nie psuje tyle że to jest 1 TB

Co do płyty głównej nie ma znaczenia czy będzie podkręcał procesor czy też nie, wcale nie musi, ta płyta główna można powiedzieć spokojnie wystarczy Big Grin
Przekierowanie