eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: MAJSTERX|Video&Photography|Zapraszam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

MajsterX

Witam wszystkich zainteresowanych moimi produkcjami Smile
Przede wszystkim chciałem napisać ze główna tematyka mojego kanału są symulatory dlatego chce trafiać do ludzi którzy lubią , graja sami w tego typu gry.
Jestem sympatycznym , szczerym fanatykiem ciężarówek który sam chce kiedyś zasiąść za ciągnikiem siodłowym.

Parametry komputera PC:
CPU: AMD FX™ -4100 Quad-Core Processor 3.62GHz
GPU: GeForce GTX 750 Ti
monitor : LG Flatron W1942S
keyboard: A4tech Bloody B120
mouse: Natec G55 Genesis Gaming 2000dpi

Kontakt&Informacje:
email: majstex22@gmail.com
Pozdrawiam!
FB: https://www.facebook.com/MajsterX-178969.../timeline/
YT: https://www.youtube.com/channel/UC1dDnVN...McyqQ/feed

Pozwólcie ze zaczne od kilku fotografi Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Daf E6 najlepszy Smile Oby tak dalej i oczywiście czekam na kolejne fotki Wink

MajsterX

[ETS2]EuroTruckSimulator2 | FastTransport | SCANIA\/8 | [TimeLapse#01][HUNGARY map by Frank007]

[PL]Witam.Jak widzicie jest to moj pierwszy filmik tego typu , oczywiscie mozecie mowic ze timelapse znow to,
ale osobiscie bardzo lubie ogladac filmiki z ets wlasnie tak jak je tworze wiec nie miejcie mi tego za zle Smile
Prosze o wyrozumiale komentarze Smile
Pozdrowienia i Szerokosci !

[ENG]Hi. I welcome you to my channel.As you see this is my first movie of this type. Please be indulgently comments.
If there were any question please write .
Greetings!





Rec: ShadowPlay(NIVIDIA)
Montaż: Sony Vegas Pro 13
Muzyka: Summer Mix Cest Une Belle Journe House & Deep House

MajsterX

Kolejne fotografie Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Nawet ciekawe fotki Smile Tylko jak dla mnie, twoje ciężarówki mają za dużo dodatków. Ale każdy ma swój gust Tongue
Fotki nic dodać nic ująć Smile
Chcesz zasiąść kiedyś za "ciągnikiem siodłowym"? 2smiech Nieźle. xD Co do zdjęć to nie są złe a film bardzo średniutki.Sprzęt masz dobry,chęci są, powodzenia! Smile

MajsterX

Dzieki za mile komentarze panowie Smile
Co do cb Michael przede wszystkim nwm co w tym smiesznego ze chce zasiasc za ciagnikiem siodlowym :
"Ciągnik siodłowy – pojazd samochodowy transportowy przeznaczony wyłącznie lub głównie do ciągnięcia innych pojazdów drogowych, które nie posiadają napędu własnego (przede wszystkim naczep)"
Dzieki za szczera wypowiedz apropo filmu i zdjec !
Śmieszne jest to że chce się zasiąść za kółkiem a nie za ciągnikiem.Rzecz w tym że przekręciłeś powiedzenie, co Ty mi tu definicje wklejasz. :E Wiem co to jest ciągnik siodłowy, dobra co ja tam wiem, czekam na kolejne fotki i filmy jak będą lepsze. Smile
No perfekcja jest w tym temacie mi się podoba i to bardzo Wink
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie