eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Paczka skinów na naczepy by Michal_Z_gno
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest to paczka skinów na naczepy do Euro Truck Simulator 2 zawierająca taką zbieraninę (19 sztuk) części moich skinów do ETS2 jakie do tej pory wykonałem.
Oczywiście skiny podmieniają oryginalne z gry i są to dokładniej takie malowania:
Berger, Bury, Dortrans, Przybrudzony czerwony, Emons, Kociuk Logistics, Kocham Polskę, Francepol, Nadd Ress, Steinkuhler, Franz Hofler, Ikea, Koch, Kadam, Muller, BeckersBester, Rico, Fresh, Voigt, Duvenbeck.
Samą paczkę jak będę miał chwile jeszcze uzupełnię o inne skiny których trochę mam na dysku ale następne już będą głównie dodawane jako standalone bo już się trochę kurczy standardowy zasób z gry Tongue.

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Michal_Z_gno
Wersja gry: 1.20.x - 1.24.x + DLC Skandynawia (bo niektóre skiny podmieniają firmy z tego dodatku).

Tylko dla eTrucks.pl Wykrzyknik Zakaz wynoszenia na inne strony Wykrzyknik
Only for eTrucks.pl Wykrzyknik Not Distribute Wykrzyknik

Cacilier

Działa z innymi paczkami naczep, Takimi które nie podmieniają a dodają naczep ?
Cacilier tak będzie działać bez problemu z innymi paczkami które dodają nowe naczepy.
#Nowy link w pierwszym poscie.
I żeby nikt się nie okazał "życzliwym", bo znajdę i nogi z tyłka powyrywam.

Michał, dzięki, zaraz biorę Big Grin Bo SCS'owskie mnie nudzą Wink
Naczepy fajne, ale naczepa BERGERecotrail jest źle zrobiona Wink Co mam na myśli ? Brak napisów z tyłu naczepy
(06/06/2016 09:27 PM)Siweczek napisał(a): [ -> ]Naczepy fajne, ale naczepa BERGERecotrail jest źle zrobiona Wink Co mam na myśli ? Brak napisów z tyłu naczepy

Bo ta naczepa to stary mój skin jeszcze z czasów ETS1 który tylko przystosowałem do ETS2 i nie chciało mi się już robić tych napisów. Zresztą nie wszystkie naczepy mają te napisy np. tu są same czarne drzwi:
http://img38.otomoto.pl/images_otomotopl...djecia.jpg
A no chyba, że tak Wink W sobotę pojadę na bazę to porobię parę zdjęć takich naczep. Nasza firma (w realu) posiada 19 takowych naczep do transportu stali
Uwierz że tych (regulamin forum więc nie zastosuję) Ecotraili jest dużo różnych wersji.
Z punktu widzenia Operatora Wózka Widłowego (OWW) - kaszana jedyna w swoim rodzaju, lipa straszna. To z doświadczenia.
Dziala jeszcze ?
Stron: 1 2
Przekierowanie