eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [Konkurs] Skin Tematyczny [VIKING]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam organizuję ten konkurs ponieważ mam dla was nagrodę. Ostatnio wykonałem skin do naczepy dla użytkownika Thor kolega ten proponował mi zapłatę za wykonaną pracę lecz ja nie chciałem. Więc w ramach rekompensaty podarował mi prezent na STEAM.
Jest to dodatek do Euro Truck Simulator 2 - Viking Legends i to właśnie będzie nagrodą za pierwsze miejsce.
Smile

Tu Kieruję Serdeczne Podziękowania Dla Thor Wykrzyknik

Sponsorem nagrody za drugie miejsce jest użytkownik Darson Wykrzyknik Któremu również składam serdeczne podziękowania.

NAGRODY Wykrzyknik

Nagrodą za pierwsze miejsce jest dodatek do gry Euro Truck Simulator 2
"VIKIING LEGENDS"

Nagrodą za drugie miejsce jest dodatek do gry Euro Truck Simulator 2
"GOING EAST"

Oto prezentacja nagród Smile







Regulamin Konkursu Wykrzyknik

1. Na konkurs swoją pracę może zgłosić każdy zarejestrowany użytkownik naszego forum. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie gry Euro Truck Simulator 2 sparowaną z kontem STEAM.
2. Na zestaw powinien składać się skin na ciągnik oraz naczepę na jeden z oryginalnych zestawów znajdujących się w Euro Truck Simulator 2 aby był kompatybilny z wersją gry.
3. Każdy użytkownik może zgłosić maksymalnie 2 propozycje zestawu, jeden zestaw może zaprezentować maksymalnie na 3 fotografiach. (W przypadku zgłoszenia dwóch prac będzie to 6 zdjęć)
4. Czas na zgłoszenia jest to 30 dni uważam że jest to wystarczająco dużo czasu.
5. Po upływie 30 dni i przyjęciu wszystkich zgłoszeń będzie przeprowadzona 14 dniowa ankieta w której wybierzemy wspólnie najładniejszy i najfajniejszy zestaw.
6. Skin musi mieć tematykę VIKING

Wykrzyknik Uwaga Wykrzyknik W konkursie musi wziąć udział przynajmniej trzech użytkowników, w przeciwnym razie konkurs zostanie anulowany. Wykrzyknik

Więc zapraszam wszystkich do udziału. Wykrzyknik Wykrzyknik


[Konkurs] Skin Tematyczny [VIKING]


W tym temacie składamy swoje prace na na konkurs Skin Tematyczny VIKING
Termin składania prac 05.10.2015r po tym terminie konkurs zostanie zamknięty i odbędzie się głosowanie.
Powodzenia Smile
Proszę o nie pisanie postów nic nie wnoszących do tematu.A powiem tak większość posiada dodatek GOING EAST zaś nagroda za pierwsze chyba mało kto posiada.Tak że zapraszam do udziału w konkursie.
A więc termin zgłaszania swoich prac na Skin Tematyczny [VIKING] minął, nie było żadnych zgłoszeń więc konkurs zamykam.

KONKURS ZAMKNIĘTY Wykrzyknik
Przekierowanie