eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jakie obowiązkowe modyfikacje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Smile
Modyfikacje, które można uznać za niezbędne, i które wręcz należałoby zainstalować na samym starcie, aby gra jak najbardziej odzwierciedlała rzeczywistość, a zarazem cieszyła oko, to jakie Waszym zdaniem?
Wg mnie m.in. do takich modów(tych, które znam) należą:
- Trailer Mod Pack v3.8*
- AI Traffic Pack by Jazzycat v3.0*
- Real Company v2.3*
- Realistic prizes mod

Na forum jest masa dodatków, samemu ciężko wszystkie sprawdzićRolleyes. W ogóle mogłaby być gdzieś podczepiona lista rekomendowanych modyfikacji - perełki, które ewidentnie zasługują na wyróżnienie, a ich autorzy na szacunek i uznanie za robotę, którą wykonują, aby Nam się lepiej jeździłoSmile

Z racji tego, że mam spore zaległości jeśli chodzi o ETS-a 2, prosiłbym o odzew i pomoc w skompletowaniu takiego zestawu modów.Piwko2
Kolego a na grafe też może? Skoro ma być realistycznie.
Ja bym dodał mape PR+RU żeby było gdzie jeździć!. można tego dużo wymieniać.
Mody na odpowiednia pore roku i na większą ilość trucków i aut by jazzycat Smile
zwierzak,
Jak najbardziej graficzne też. Nie mam na myśli jednak modów typu "brak słoneczników", bo to już kwestia gustu czy ktoś je lubi czy nieTongue Chodzi właśnie o dodatki, które każdemu się przydadzą, np. przejeżdżając koło stacji paliw, fajnie widzieć, że to powiedzmy BP, a towar jaki mamy załadowany wieziemy właśnie do IkeiSmile

Co do map, celowo o nich nie wspomniałemSmile Z tego co ja widziałem, to świetny byłby zestaw RusMap + Pol.Reb.Reload. + ProMods + project Balkans albo mapa Węgier od Franka007...ale to nie znaczy, że ktoś inny też chce akurat te mapySmile A mody, o których ja myślę, to takie, o których można powiedzieć, że są jako "podstawowe", i które nie mają zupełnie wpływu na czyiś gust Ok

Marcin D,
Jaka nazwa tego moda na pory roku? To by z pewnością urealniło ETS-a Wink
Na pore roku to jedna z nich Big Grin Winter is Coming
a z graficznych to Brutal Environment.
Dexter
Jesień: autumn v4
Zima: Winter mod by satan199090
Lato: Improved Weather Reload R6
Jesień: Wspomniana jesień od Grimesa
Zima: Frosty Winter v 5.2 od Grimesa.
Jeszcze są mody na brak barier oraz na zmianę znaczników rozładunków np. widok studzienek zamiast podświetlonych miejsc od scs'u
I jeszcze czerwone krzyżyki w miejscach rozładunku/załadunku/tankowania/w garażu/na promie itp.
Stron: 1 2
Przekierowanie