eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Skinowanie Lankera :P
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
No cze, postanowiłem że założę taki temat, w którym będę starał się odwzorowywać ciężarówki ze zdjęć, na tyle ile potrafię Big Grin Pierwszym ze skinów jest Scania z Angamy, której zdjęcie znalazłem na Truckspotters. Do lekkiej poprawki są te paski na boku, bo wyszły za grube i napis na dachu, który trzeba nieco zwęzić. Zapraszam do oceny Wink

Image
Jak na początek bo bardzo ładnie to odwzorowywujesz Wink 9w0yi0 na początek .
Dzięki Cool

Poprawiona wersja, poprawiłem to o czym mówiłem Wink
Image

kuba6

Również i mi się podoba. Pochwal się, screenem jak ukończysz swoje dzieło. Smile
Sam już wymieniłeś rzeczy które trzeba poprawić więc ja ze swojej strony powiem tyle, zrób te poprawki i pokarz jak to wyszło już ostatecznie.
A tak na marginesie to całkiem całkiem ci to wyszło i fajnie że chcesz się uczyć skinowania, mam nadzieję że będziesz wytrwały i że szybko się nie zniechęcisz. Jak byś miał jakieś pytania lub problemy służę pomocą, napisz wtedy do mnie na PW.
Ładnie było, więc czekam na dalszy efekt, ale widzę, że się tutaj nic długo nie pojawiło...
Ostateczna wersja, która pojawi się w downloadzie. Zmieniłem kolor pasków na boku na taki jaki ma być, poprawiłem kolor paska w logo. Brakuje jeszcze tylko dobrego silosa Tongue

Image

Biorę się za następnego trucka, jakiego to się okaże Shy

EDIT: fota poprawiona na .jpg.
Skakanka wygląda ładnie, aczkolwiek wrzucaj fotki w formacie .jpg.
Fotki w tym formacie znajdziesz w : Program Files (x86)/ Steam/Userdata/1999707263/760/remote/227300/screenshots
Wtedy szybciej się ładują, i unikniesz warna
Cytat:10% do 40% na okres od 1 dnia do 6 miesięcy

Szwagier

Bardzo dobrze odwzorowałeś Scaniulkę. Smile
Fotki .jpg. Dobrze, że są! Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie