eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam!!!
Wpadłem na pomysł żeby eTrucks.pl dodać do aplikacji Tapatalk bo mam czasami ochodę po pisać przez telefon, ale tak wejść w przeglądarkę internetową i wejść na forum i wtedy ciężko co coś zobaczyć bo wolno się ładuję i trudno pisać posty i wątki. Decyzja należy do was i @Michal_Z_gno !!! Pozdrawiam Prokos
P.S ja na ten pomysł jest za tym żeby forum dodać do Tapatalka.
Dawno nie używałem ale pomysł dobry nie kiedy wchodzę z telefonu na forum.
Też Mi się pomysł podoba.Często korzystam z telefonu i byłoby to pomocne.
Ja 70% swojego czasu tutaj na forum spędzam na telefonie także jestem za Tongue
Tez jestem za. Czasami nawet pół postu nie widzę.
Jestem jak najbardziej za Smile W szkole bym sobie trochę na forum posiedział Big Grin
Świetna propozycja, jestem za! Wink
Również jestem za, kiedyś już gdzieś o tym wspominałem ale nie pamiętam gdzie. Bądź co bądź jestem jak najbardziej na TAK.

Futrzaczek99

Oczywiście. Jestem za! A nawet przeciw Big Grin
(07/11/2015 12:59 PM)Futrzaczek99 napisał(a): [ -> ]Oczywiście. Jestem za! A nawet przeciw Big Grin
1. Wkońcu przeciw czy za?
2. Twój post powinien zostać usunięty bo tylko zrobiłeś spam i tylko widać że tylko napisałeś żeby był spam i widać że sie wygłupiasz.

A jak myślisz cz Twój post wnosi coś do tematu,tam było choć za i przeciw a tu nie.Tak że proszę o pisanie postów na temat i nie raportowanie takich postów.
Darson
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie