eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Początek i zasady działania VS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Spajk

Witam.
W ETSa gram już trochę czasu, ale jazda samemu wraz z głupim co by nie mówić AI nieco mnie nudzi. Chciałbym czasami pojeździć sobie na zlecenie dla kogoś, zatrudnić się w jakiejś firmie, zarabiać wirtualne pieniądze na wirtualny chleb - wiecie o co chodzi. Stąd też w mojej głowie jako, że nigdy z VS do czynienia nie miałem rodzi się kilka pytań.

1. Czy jeżeli dysponuję bardzo poważnie ograniczonym czasem - tj. niewiele w tygodniu, a więcej w weekendy mam szansę na zatrudnienie gdziekolwiek? Dostawy na 20h zazwyczaj robię w ciągu 3 dni roboczych jeżeli mam czas przysiąść do kompa, często robię też taką dostawę jedną lub dwie w weekend.

2. Czy mam szansę na zatrudnienie gdziekolwiek jeżeli nie posiadam mikro?

Jak już wspominałem chciałbym pojeździć dla jakiejś firmy - problem w tym, że nie bardzo mógłbym się dostosowywać do innych kierowców i nie wymagam tego z odwrotnym skutkiem w związku z czym przez ograniczony czas wypadają mi raczej jazdy w konwojach. Czy te rzeczy całkowicie dyskwalifikują mnie z możliwości zatrudnienia się gdziekolwiek?
Jeśli chodzi o brak czasu to jest kwestia dogadania się z właścicielem konkretnej VS ale raczej nie powinno być z żadnego problemu no chyba, że trafisz na nawiedzonego właściciela który wymusza na pracownikach ilość poświęcanego czasu na grę (ma określoną ilość zleceń które trzeba wykonać w tygodniu) ale takich na szczęście jest bardzo mało.
Co do drugiego pytania to też nie powinno być jakąś przeszkodą do podjęcia pracy w VS.

Czyli podsumowując możesz sobie szukać VS bez problemu gdyż wszystko jest kwestią dogadania z ewentualnym przyszłym pracodawcą.

Spajk

Na taką odpowiedź liczyłem, ale postanowiłem nie działać na własną rękę tylko wpierw zaczerpnąć informacji od kogoś bardziej doświadczonego. Dziękuje bardzo za odpowiedź, plusik czy cokolwiek poleciało Tongue
Przekierowanie