eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Projekt Mazowsze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Szwagier

Cześć,

Wpadłem ostatnio na pomysł mapy do ETS2. Nazywa się on Projekt Mazowsze. Zawierała by najważniejsze krajówki i ekspresówki na Mazowszu.

Więc, co o tym sądzicie? Dobry pomysł?
Pomysł na mapę zawsze jest dobry, więcej powiem jak zaczniesz działać Smile Big Grin
Pomysł na mape jest dobry,tylko jak chcesz sie za to zabrać,to musisz poszukać Map'kerów,ludzi którzy będa robili modele,prefaby itp.itd
Oczywiście, że jest dobry. Tylko trzeba mieć trochę pojęcia o ME i chęci. Smile
Jest troche osób na forum co znają się na ME.Najwazniejsze są tak jak napisał mój przedmówca Chęci ja do tego dodam ze jedno z tych wazniejszych to Wolny Czas,bez niego nic nie zrobisz.Trzeba mieć wizje tego co sie buduje,zrobić definicje miast,zleceń troche tego jestWink
Jak napisałem pomysł popieramSmile

Szwagier

Wiadomo wito, wolny czas.
@Lanker - W sobotę zacznę się ogarniać w temacie ME, później jak nabiorę trochę doświadczenia, zacznę robić coś w kierunku owego projektu. To na razie pomysł, to jeszcze nie jest zapowiedź, żaden plan. Ja sam nie wiedziałbym od czego zaczynać. Big Grin Ale tak jak mówiłem w sobotę biorę lekcje ME, nabiorę doświadczenia i coś będę próbował działać. Smile
Ja mogę Cię nauczyć niektórych rzeczy. Big Grin
Jak bys szukał map'kerów to możesz do mnie napisaćWink
Pomoge ci w twoim projekcie(jak byś chciał)

Szwagier

Dzięki wam, w sobotę jak dobrego poradnika nie znajdę to napiszę. Smile
Przekierowanie