eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Ozdoba do ciężarówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc tak.

W wielu fotorelacjach widziałem pluszowego misia ubranego w kamizelke Policji i z czapką policyjną oraz krokodyla oznaczającego ITD.

W związku z tym, że zbliżają się święta muszę coś kupić tacie. Spodobał mi się taki misiu i mam kilka pytań odnośnie tej ozdoby.

Czy te pluszaki mają jakieś przyssawki do szyby, rzepy cokolwiek? Chodzi mi o to by pluszak nie latał po ciężarówce.

Ile miej więcej kosztuję taka ozdóbka i jak się ona fachowo zwie by znaleźć ją na Allegro itd.

Z góry dzięki!
Nazwa: miś itd, maskotka itd, pluszak itd.
Cena ok 65 zł
Mocowań brak, zwykły pluszak.

Futrzaczek99

http://allegro.pl/listing/user/listing.p...b-1-1-1218

Tu masz wszystkie rodzaje. To nie ma przyssawek ani nic, bo to się stawia na podszybiu tak, żeby nie latało, we wgłębieniu, tuż pod samą szybą.
Ja linku nie podeślę bo koledzy już podali nazwy i linki tylko podrzucę Ci pomysł na przymocowanie tego miśka albo coś, możesz na przyssawkę albo coś przykleić do szyby np.rzep, a drugą stronę rzepy możesz przyszyć do miśka lub takiej maskotki i wszystko powinno sie trzymać Smile
Dzięki bardzo!

Myślę, że do zamknięcia.


@EDIT

Czy ta ozdoba często się brudzi, kurzy bo teraz mnie myśl wzięła.
Kurzem zachodzi, jak wszystko w kabinie. Ale jak się o to dba, co jakiś czas przeczyści, to będzie cieszyła latami Smile
Przekierowanie