eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: PLB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

hasło: fkstalmielec
3 FPSy do prezentacji moda na yt, yhmm, no nieźle :E
(23/12/2015 12:20 AM)Wilku napisał(a): [ -> ]3 FPSy do prezentacji moda na yt, yhmm, no nieźle :E

słaby komp...
Każdy gra na tym na co go staćSmile
A co to twojej budowy to zapowiada się fajnie,będziesz coś jeszcze robił czy tylko na tym się zatrzymasz?Wink
(23/12/2015 12:55 AM)wito5 napisał(a): [ -> ]Każdy gra na tym na co go staćSmile
A co to twojej budowy to zapowiada się fajnie,będziesz coś jeszcze robił czy tylko na tym się zatrzymasz?Wink

Dziękuje!

w planach mam przemaglować całą Polskę z firmami + plus dodać niektóre wsie realne Smile
(23/12/2015 09:48 AM)FKS Stal Mielec napisał(a): [ -> ]
(23/12/2015 12:55 AM)wito5 napisał(a): [ -> ]Każdy gra na tym na co go staćSmile
A co to twojej budowy to zapowiada się fajnie,będziesz coś jeszcze robił czy tylko na tym się zatrzymasz?Wink

Dziękuje!

w planach mam przemaglować całą Polskę z firmami + plus dodać niektóre wsie realne Smile
Zrób Mielec bd bradzo wdzięczny Wink
Cytat:Początkujący Map Maker!

Faktycznie.
a) Za nim najdzie Ciebie ochota na wydanie czegoś to dobrze to dopracuj.
b) Przydało by się w temacie chociaż małe info ludziom co i gdzie takiego dodałeś/zmodyfikowałeś ..itd
c) Nie wstawiaj sektorów których nie modyfikowałeś zaoszczędzisz miejsca i mniejsze prawdopdoobieństwo późniejszych konfliktów.
d) Bądź wstrzemieźliwy z podawaniem planów... dużo takich było a do tego czasu może przejść Ci ochota na zabawę w edytorze i tylko narobisz ochoty graczom.

..napisał bym więcej ale skoro 'początkujący' to jeszcze masz czas.

BTW
Na razie to najfajniejsze w tej mapie jest... jej tytuł.
(01/01/2016 04:13 PM)RadolSzczecin napisał(a): [ -> ]
Cytat:Początkujący Map Maker!

Faktycznie.
a) Za nim najdzie Ciebie ochota na wydanie czegoś to dobrze to dopracuj.
b) Przydało by się w temacie chociaż małe info ludziom co i gdzie takiego dodałeś/zmodyfikowałeś ..itd
c) Nie wstawiaj sektorów których nie modyfikowałeś zaoszczędzisz miejsca i mniejsze prawdopdoobieństwo późniejszych konfliktów.
d) Bądź wstrzemieźliwy z podawaniem planów... dużo takich było a do tego czasu może przejść Ci ochota na zabawę w edytorze i tylko narobisz ochoty graczom.

..napisał bym więcej ale skoro 'początkujący' to jeszcze masz czas.

BTW
Na razie to najfajniejsze w tej mapie jest... jej tytuł.

Drogi, Radol'u każdy zaczynał od czegoś, ja już skończyłem z budową tej mapy.

Cytat:http://etrucks.pl/thread-35390.html
Mój Kolejny ProjektWykrzyknik a i polecam od 3 strony, dlatego że mapa poszła się ... i muszę od nowa
Przekierowanie