eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Orientuje się ktoś kiedy będzie nowy MP do ETS2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
wczoraj zakupiłem sobie ETS2. Chciałem pograć w Multiplayer ale niestety MP jest na starszą wersję (1.21.1s) I czy ktoś się orientuje kiedy będzie MP na dzisiejszy patch (1.22.2.3s)? Z góry dzięki!
Pozdrawiam.
To jest kwestia dni, góra tygodni. Więć wkrótce.
Ale jak chcesz zobaczyc jak to jest na MP to na Steam przejdź na patch 1.21 i wtedy sobie pograsz. Nie wiem czy wiesz ale powiem ci na MP nie dzialają żadne mody a druga sprawa to są pustki na ulicach czasem tylko spotkasz kogoś.
(25/12/2015 11:02 AM)MAD MAX napisał(a): [ -> ]Ale jak chcesz zobaczyc jak to jest na MP to na Steam przejdź na patch 1.21 i wtedy sobie pograsz. Nie wiem czy wiesz ale powiem ci na MP nie dzialają żadne mody a druga sprawa to są pustki na ulicach czasem tylko spotkasz kogoś.

To to ja wiem Big Grin A możesz powiedzieć jak przejść na patch 1.21?
Wchodzisz na Steam'a>W bibliotece PPM wciskasz Euro Truck Simulator > Właściwości > Wchodzisz w zakładkę Beta > z listy wciskasz "temporary_1_21 - 1_21.x for incompatible mods"

Gdy wciśniesz to zaczyna ci się aktualizować.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś Wink

Szwagier

Na forum ETS2MP było mówione że prawdopodobnie mp pod 1.22 wyjdzie po świętach. Ale na pewno będzie przed sylwestrem. Smile
Przekierowanie