eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Podróż po Europie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
będę tu dodawał swoje fotki z ETS 2 Multiplayer...
Po wzięciu kredytu zakupiłem sobie Daf'a Xf 106 Euro6 pod kontenery. Na razie bez naczepy, ale to żaden problem. Na jakiś czas będę brał naczepy z różnych firm na tras ę/y. Po zakupie Daf'a nie wracałem do domu tylko od razu wziąłem kurs z Bremen do Linz. W Bremen pogoda była miła słońce lekki wiaterek idealnie.. Ale po zrobieniu ok.70 km na drodze pojawił się śnieg po jakimś czasie zaczął padać śnieg. Droga była śliska, ale na szczęście nic mi się nie stało. Gdy rozładowałem się zrobiłem w firmie pauzę 24h i tak minęła pierwsza trasa :E

Bremen..
Image
Szybka pauza.
Image
Pauza w firmie... Smile
Image
Image

Wiem że mało zdjęć, ale to MP. Ale następnym razem postaram się żeby było dwa razy więcej Smile

Zapraszam do oceny.

Pozdrawiam.
Zdjęcia są OK a ciekawe co masz w tej lodówce pewnie Piwko2 bo przecież nie Popcorn :E
Moim zdaniem wszystko jest na miejscu i jest ładnie Smile
ładnie to wygląda Wink
Hallo my friend Big Grin
Dzisiaj rano wziąłem sobie szybki kurs z Poznania do Wrocławia. Głowa mnie boli i nie przestaje więc trasa była męcząca.. Wiązłem tym razem kontener pełen oponami. Nawet Daf się męczył..

Podczepiamy Tongue
Image

...
Image

Zjeżdżamy z autostrady i dalej Big Grin
Image

Tankujemy..
Image

Pauza u kolegi :E
Image

I już po górce Biggrin
Image

Zjeżdżamy i rozładunek Smile
Image


Zapraszam do komentowania Smile
Pozdrawiam!
Duża różnorodność ujęć, fajne miejscówki + ten zimowy klimacik [ którego za oknem wciąż brak Sad ] = udana sesja zdjęciowa Cool

Zasłużone 9w0yi0
Po raz kolejny powrócił do ETS 2 Big Grin Ciekawe czemu... a no tak, ban w CS :E Jest git Smile
(28/12/2015 09:35 PM)MłodY Teka napisał(a): [ -> ]Po raz kolejny powrócił do ETS 2 Big Grin Ciekawe czemu... a no tak, ban w CS :E Jest git Smile

Pff... Ban nic nie robi. Faceit jest :V Dziękuje za komentarz. GABEN
Przekierowanie