eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jak zwiększyć pojemność na AdBlue po zwiększeniu pojemności baku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

pn4265

Zwiększyłem pojemność baku na paliwo i teraz AdBlue kończy mi się szybciej niż ropa. Gdzie zmienia się ilość czynnika AdBlue? Albo co zrobić, żeby AdBlue zmniejszał proporcjonalnie do ilości paliwa (tak jak w orginalnym ustawieniu pojemności baku)? Wersja 1.22
Musisz tak jak w przypadku baku znaleźć odpowiednie definicje i je przerobić. Moim zdaniem to jedyna możliwość zrobienia tego co chcesz Wink

pn4265

O te definicje pytam. Bak jest tu *.scs\def\vehicle\truck\volvo.fh16_2012\chassis w wybranym podwoziu zmienia się "tank_size:". Ktoś wie gdzie jest AdBlue?
Pewnie gdzie indziej jest ta definicja. Poszukaj. To wszystko co mogę Ci doradzić.

pn4265

Nigdzie jej nie znalazłem, bo jej nie było. Trzeba było obok "tank_size:" dopisać "adblue_tank_size:". Dziękuję za pomoc, problem rozwiązany.
Aa możesz napisać czy dać screena jak to tam dopisałeś? Chodzi mi o to czy normalnie to zapisałeś czy z jakimiś odstępami Wink

pn4265

Image
Przekierowanie