eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Aktualizacja patcha
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie, mam takie dość dziwne pytanie, mianowicie w ETS2 gram od niedawna. Po zakupie gry miałem wersję 1.21, miałem mnóstwo modów i gra była dość daleko rozwinięta. Niestety po aktualizacji na 1.22 większość modów nie działa co uniemożliwia dalszą grę. Czy to oznacze że muszę rozpocząć grę od początkuPytajnik?
Jesli jestes Steam'owcem możesz powrócić do poprzedniej wersji Smile
Napisz też jakie to mody które przestały działać.
Ale co muszę zrobić aby powrócić do swojej poprzedniej wersji, i czy można wyłączyć całkowicie aktualizację patcha ze stemaPytajnik
Naciskasz w bibliotece PPM na ETS2 i właściwości, w zakładce aktualizację odznaczysz sobie żeby nie aktualizowało, i w zakładce beta rozwijasz listę i wybierasz temporary 1.21, i powinien się pobierać downgrade.
Ale u mnie w bibliotece nie ma czegoś takiego jak PPM, mam gry, programy,steamvr,muzyka, ostatnio uruchomione, ulubione, narzędzia. No to gdzie jest dokładnie to PPM, możesz podać dokładną ścieżkę

DeaconFrost

PPM to jest skrót......Prawy Przycisk Myszki
chodzi o aktualizacje to mam trzy opcje do wyboru
1 zawsze aktualizuj
2 aktualizuj tę grę tylko po jej uruchomieniu
2 wysoki priorytet zawsze aktualizuj jako pierwszą
czyli wychodzi na to że za każdym razem będzie mi ją aktualizował steam
Poszperaj dobrze albo poszukaj w opcjach ogólnych steama i zrób sobie downgrade tak jak mówilem wchodzisz w zakładkę beta i wybierasz temporary 1.21

HasuFrogg

(01/01/2016 09:20 AM)bub538 napisał(a): [ -> ]Naciskasz w bibliotece PPM na ETS2 i właściwości, w zakładce aktualizację odznaczysz sobie żeby nie aktualizowało, i w zakładce beta rozwijasz listę i wybierasz temporary 1.21, i powinien się pobierać downgrade.

A nie lepiej zrobić aktualizacje modów i ściągnąć te które nie działają pod patch 1.22 ?
Każda aktualizacja gry wnosi sporo nowości jak i poprawek więc warto to robić. Właśnie przez takie aktualizacje masz w grze nowe ciągniki jakby ostatnio dodany Mercedes MPIV.
Przekierowanie