eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2]Base in Warsaw by WLADEKGRA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to baza do ETS2





Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Proszę nie dawanie komentarzy w stylu "Ale fajny ... - Czy działa na wersji xxx - to ściągnij i sprawdź"

Sew3ryn_PL

Witam. Jest to baza kolegi i on podawał link z adf.ly, a tutaj jest podany bez adf.ly. Kolega prosił żeby poprawić link z adf.ly'em. Link do moda z adf.ly'em w opisie filmu ;-). Pozdrawiam.
To niech kolega osobiście do mnie napisze na PW

Sew3ryn_PL

^Kolega nie może napisać ponieważ nie ma konta, a czeka na potwierdzenie 2 dni.
Witam. Wreszcie dostałem. Proszę o update linku na adf.ly, który jest podany w opisie filmu. ogolnie dziękuję za zainteresowanie moją bazą Smile
(06/01/2016 09:43 PM)WladekGRA napisał(a): [ -> ]Witam. Wreszcie dostałem. Proszę o update linku na adf.ly, który jest podany w opisie filmu. ogolnie dziękuję za zainteresowanie moją bazą Smile

Nie ma problemu i link już jest poprawiony.
(06/01/2016 09:46 PM)Michal_Z_gno napisał(a): [ -> ]
(06/01/2016 09:43 PM)WladekGRA napisał(a): [ -> ]Witam. Wreszcie dostałem. Proszę o update linku na adf.ly, który jest podany w opisie filmu. ogolnie dziękuję za zainteresowanie moją bazą Smile

Nie ma problemu i link już jest poprawiony.

Dziękuję bardzo zapraszam do udostepniania wiecej moich modyfikacji Smile
Za kilka dni będzie kolejna. Dziękuję i pozdrawiam administrację oraz resztę Smile
Przekierowanie