eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2]Scania 143M Meulman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to Scania 143M Meulman do ETS2





Cytat:Scania 143M Meulman

– Spelled out separately in a motor Scania
– Interior
– Paint
– Tuning is not
– manifest File included
– 1 cabin, 1 Chassis
– V8 Sound

Test version 1.22
Authors: Emercan Aydin, Yafet Rasta.Jr ,

Credits:
Emercan Aydin, Yafet Rasta.Jr, Ekualizer


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Proszę nie dawanie komentarzy w stylu "Ale fajny ... - Czy działa na wersji xxx - to ściągnij i sprawdź"

Ekualizer

Dlaczego w kabinie jest napisane Edit by ekualizer,
a w opise moda nie napisano?

3 minuta 34 sekunda filmiku, widać to dość wyrażnie
Ale cały filmik ma 3:34 i ja tam nic nie widzę

Ekualizer

Ależ prosze uprzejmie Smile

Pomyłka 1. minuta 5 sekunda

Image


Nie mam pretensji o to że Ktoś wykorzystał moją prace do swoich celów.
Szkoda tylko że uploader nie sprawdza modyfikacji przed wrzuceniem do Downloadu,
W swojej lincencji wyraźnie napisałem co wolno i pod jakimi warunkami, i jakie są konsekwencje nie stosowania się do niej
Brak pełnego opisu twórców moda.

prosze tylko o aktualizacje opisu ..
Opis poprawiłem a na życzenie mogę go usunąć.
Co do sprawdzania wstawianych modyfikacji na forum to wybacz ale nie będę tego robić miesięcznie dodaję bardzo dużo modów to raz, dwa to nie będę ściągał każdego modu aby sprawdzać wyobraź sobie ile by mi to czasu zajęło jeśli w miesiącu daję w rejonach 100 + - modyfikacji a po trzecie mało kto by chciał zaśmiecać sobie komputer tyloma plikami bo nawet po ich usunięciu pozostałości zostają.

Ja przy wstawianiu modyfikacji kopiuję cały tekst jaki się znajduję usuwam tylko linki do konkurencyjnych stron i w tej sprawie powinieneś również pisać do Autorów którzy są wymienieni.

Ekualizer

@Mad Max

Nie ma potrzeby usuwania tego moda. Poza tym że sieje błędami, może komuś się spodoba
Fajnie że uzupełniłeś opis.
Rozumiem też że dbanie o aktualność forum, to spory wysiłek i nie da się dokładnie wszystkiego sprawdzać. Dlatego też grzecznie poprosiłem o aktualizacje opisu

Sprawa załatwiona

Pozdrawiam ekualizer
Przekierowanie