eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Spowolnienie czasu w grze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, mam pytanie czy da się spowolnić SAM czas w grze np. za pomocą jakiejś komendy.
Oczywiście znam numer z komendą WARP. Mam ją ustawioną na 0.8, ale to max bo jak ustawie niżej to cała gra chodzi jak dla mnie za wolno. Dlatego szukam sposobu aby spowolnić tylko czas.
Po co mi to- korzystam z wtyczki na realny tachograf a w konsekwencji, ten czas za szybko leci i co chwilę się trzeba zatrzymywać, a to jest trochę denerwujące. Nawet przy jeździe wolnej, z przepisami(60-70 km/h) ten czas o wiele za szybko płynie. Więc szukam na to sposobu.
Za pomoc z góry dzięki.

krysio992

Dołączam się do pytania, odkąd zacząłem grać w ETS2 nurtuje mnie ten temat :E
Mnie również.
Z tego, co mi się wydaje, jedynym sposobem jest zmiana ,,skali" w grze, ale zmienia to odległości (km), ceny tras itd.
No to dobrze, ale zmiana skali to chyba praca w edytorze i to chyba sporo roboty jest.
Nie. Wchodzisz do edytora, klikasz F9, następnie map i zmieniasz wartości 19 i 3 na takie, które chcesz. Zapisujesz, pakujesz plik europe.mbd i wczytujesz.
No dobrze, ale korzystam jeszcze z promods 2.0 i rusmap, więc co z nimi?

krysio992

Jak by ktoś chciał to zrobiłem czas 1:1 :E Ale uwaga nie wiem jeszcze jakie ma negatywne wpływy na inne rzeczy w grze Wink napewno 1 minuta w grze odpowiada 1 minucie czasu realnego

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Ps; Koxu masz u mnie dużego + Big Grin
No tak, ale to trochę dla mnie za wolno, bo w konsekwencji będą wolniej kilometry leciały. Chciałem go spowolnić, ale nie aż tak, czy mógłbyś zrobić taką aby była mniej więcej środkiem tego co we grze a tym co realnie? A i czy działa ze wszystkimi mapami(PM+RM)?

krysio992

Z innymi mapami musisz sam spróbować Wink Zaraz zobaczę żeby było trochę szybciej
Stron: 1 2
Przekierowanie