eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Promods 2.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem czy wina leży po mojej stronie czy modu, w jednym miejscu a dokładnie za Koszalinem w stronę bodajże Szczecina wyrzuca mnie z gry, próbowałem drugi raz i to samo. W czym może być problem?
Przejedź to samo miejsce po wyłączeniu wszystkich modów, a pozostaw samą mapę.
Tzn? Mam tylko promods i nie mam żadnych innych modów.
jeżeli nie masz innych modów, to może być błąd mapy.

Szwagier

Kolejność plików masz pewnie złą.
Jakbym miał kolejność plików złą to raczej by mod'a nie czytało. Jaka powinna być kolejność?

Szwagier

(20/01/2016 06:41 PM)Imejcz napisał(a): [ -> ]Jakbym miał kolejność plików złą to raczej by mod'a nie czytało. Jaka powinna być kolejność?

Czytało by ci Facepalm

Kolejność

def
media
assets
model1
model2
map
Może i by czytało, ale jak ułożyłem w złej kolejności to nie czytało. Spokojnie, dopiero zaczynam grać w tą grę nie ma co się załamywać. Big Grin

Ja miałem taką kolejność:
def
map
media
models 2
models 1
assets

Szwagier

(20/01/2016 06:45 PM)Imejcz napisał(a): [ -> ]Może i by czytało, ale jak ułożyłem w złej kolejności to nie czytało. Spokojnie, dopiero zaczynam grać w tą grę nie ma co się załamywać. Big Grin

Kolejność modów nie ma wpływu na czytanie przez grę modów. Możesz mieć 100 modów i mogą być pomieszane ze sobą, gra by ci je czytała ale gra mogłaby być niestabilna. (tj. crashe, wywalanie do wina itp.)
Wg mnie, "map" powinno być drugie, "assets" ostatnie.
Stron: 1 2
Przekierowanie