eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: PYTANIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

kanon102

Witam, jakie mapy mogę dodać do PRO MODS 2.0, wersja gry 1.22.1.1
@kanon102 - polecam Ci zajrzeć do tego tematu : http://etrucks.pl/thread-19905.html ,gdzie Renegade świetnie wyjaśnił co z czym można łączyć.
Możesz dodać RusMap wersja 1.6, Project Balkans 1.02. Te mam, te działają.

kanon102

wie ktoś jak zainstalować takie mapy jak , promods 2.0 + project balkans 1.02 +italy add on 1.2.1 zainstalowałem tak jak napisałem i wywala na pulpit , jak usunąłem italian add on 1.2.1 zaczęło działać ,jak to zainstalować krok po kroku.
1. To jest stara mapka.
2. Promods 2.0 posiada część sektorów tej mapki.

kanon102

promods 2.0 + project balkans 1.02 ,czy do takiej mapy da się dodać ,żeby była Hiszpania i Portugalia.
Nie, Promods dopiero robi Iberię, ale możesz pokombinować TSM połączyć z Promodsem.
Jeżeli "uda" Ci się połączyć TSM z ProMods, dwa jakby "konkurencyjne" projekty, to chcę baaaaardzo koniecznie wiedzieć jak to zrobiłeś. Jeżeli oczywiście połączenie zadziała bezbłędnie.
Co do Italy Add-on - wywala, ponieważ najprawdopodobniej nie jest dostosowana do wersji gry, którą posiadasz.

A czy nie prościej założyć nowy profil w grze z mapą TSM?

kanon102

Nic z połączenia TSM z ProMods nie wyszło,mam wersję 1.22.1 i dopiero zaczynam zabawę z tą grą i chciałbym ,żeby ktoś podał jakie mody na nowe samochody,podwozia z większą ilością osi,części,kabin ,wnętrz tylko żeby się nie gryzły i tylko warte polecenia.Trochę pokombinowałem ,ale nic bardzo nie wychodzi mam jakieś czerwone auta.Mapy mam ProMods+Project Balkans 1.02 z pachen 1.22.1.
Ale musisz to zrobić w ME.
Stron: 1 2
Przekierowanie