eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kierowcy z agencji.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakich możecie zatrudniać kierowców z agencji tzn. z jakimi umiejętnościami bo ja maksymalnie z czterema mogę a widziałem na filmie od "Wujka" to on tam mógł zatrudniać "kozaków".
Bo to zależy od XP naprawdę przejechanych km
To tego mam więcej od Wujka bo 36 lvl. i 90.000 przejechanych km. i samych patafianów muszę zatrudniać.
Liczy się też liczba odkrytych agencji pracy. Im jest ich więcej tym większy wybór a z tymi kozakami to wcale nie jest dobrze. Maję wysokie stawki za kilometr i dochód jest niewielki. Z moich doświadczeń wynika że opłaca się zatrudniać kobiety. Nie wiem czy to reguła czy przypadek ale dobrze się u mnie spisują
Tylko że ci "Patafiany" z czasem też zaczną się rozwijać. Smile Ja mam 47 lvl i około 160 000 km, oceny pracowników których mogę zatrudnić wahają się od 0.8 do 2.5... (Wszystko legalne bez żadnych oszustw.) Najrzadziej można spotkać tych z wyższą oceną. Tak więc zatrudniając "Patafianów" dajemy im się rozwijać. Smile
Ja to rozumiem chciałem tylko wiedzieć czy też tak macie czy u mnie coś nie tak jest.
Przekierowanie