eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Taka sytuacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na pewno spotykacie na trasach dziwne sytuacje, zapodajcie fote czy filmik. Dla przykładu taka sytuacja z dzisiaj.

Nie zmieściłem się.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Akurat na zdjęciu to ty się zmieściłeś Big Grin ale środek jachtu i sam koniec na pewno nie przejdzie Big Grin
Miałeś uszkodzenia ?
Korzystasz z modów. Czy mapa też jest modowana ?
To jest mod z mapą i niestety brak zniszczeń, dlatego bardzo mnie ta mapa do siebie zniechęciła. W Argentynie są piękne drogi, ale Brazylia się bardzo komuś nie udała. Na focie jestem na Węgrzech tych z modu i mapa też nie jest dopracowana co widać więc nawet nie będę dawał linka do tego modu bo szkoda czasu na niego.
A na zdjęciu moment w którym ku mojemu zdziwieniu nagle się zatrzymałem, do tego sklinowałem się i miałem problem wyjechać. Na jeszcze jeden taki most później trafiłem, ale leciałem już bez kagańca bo chciałem jak najszybciej kurs zakończyć i zapomnieć o tym modzie. Pod drugim mostem miałem jakieś 140km/h szarpło i pojechałem dalej bez stopu.
Wiedziałem że jest to na mapie Węgier. Trochę właśnie nie udało się to autorowi bo jest to wiadukt na trasie, prawda ?
Sam ile razy tak miałem że wiozłem na Węgrzech np: lokomotywę a tu wiadukt.
Spedytora to kijem przez łeb dwa razy. Źle zaplanował trasę, nie uwzględnił wymiarów ładunku i wysokości wiaduktów. Niedopuszczalne.
Ale powiem tak: fajnie to wygląda, choć trochę realności. Bo w rzeczywistości nie wszystko jest idealne Big Grin
Bajer fajny gdyby była nam znana wysokość ładunku i wysokość mostu. Wtedy jak najbardziej było by to super. A trasę wytyczyła nawigacja Tongue
RusMap 1.6, jadę sobie przez przejazd kolejowy i nagle mnie zatrzymało. Szlabany w dół a ja nie mogę ani w jedną, ani w drugą mańkę się ruszyć.

Image
Image
Image
Image
Bardzo wytrzymałe te szlabany Big Grin Swoją drogą problem często spotykany :E
Aż przebiło wagon pasażerski Big Grin
A tak mieliściePytajnik





Stron: 1 2
Przekierowanie