eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: niedostepne zdjęcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem co się porobiło, ale wszystkie fotki jakie udostępniłem na forum stały się niedostępne. Wyhostowane są na Fotosiku i są tam widoczne i dostępne. Ma ktoś pomysł co się porobiłoPytajnik
A może spróbuj przez imgur.com. Jest o wiele lepiej.
Na Flickr jest najlepiej. Zdjęcia nigdy nie powinny być niedostępne.

Polecam Filckr'a tak jak wielu użytkowników tego forum Wink
Z tego konta na fotosiku korzystam już 10 lat i nigdy nie miałem takich szopek. Po za tym wrzucać wszystko od nowa to mozolna robota. Wczoraj jeszcze foty były widoczne, dzisiaj nagle wszystkie są niedostępne.
Może po prostu zrobili aktualizację silnika?Sprawdź dostęp swoich zdjęć i koniecznie porównaj linki które są na forum już opublikowane do tych które masz pod opcją share dla każdego zdjęcia.
Porównywałem na trzech zdjęciach i wszystko się zgadza. Napisałem do nic, zobaczymy co mi odpowiedzą. Nie wiem gdzie szukać powodu.
Poproszę Cię abyś podał tutaj link do swojego konta na fotosiku.
Zapomniałem o tym temacie bo zrezygnowałem z fotosika. Dowiedziałem się że skończył mi się limit transferu danych na miesiąc. Pierwszy raz na fotosiku mi się to zdarzyło, a mam tam konto z 10 lat już.
http://www.fotosik.pl/u/skala
Przekierowanie