eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam i o zdrowie pytam ;3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie. Smile Mam na imię Sebastian mam 21 lat pochodzę z małego miasteczka w Kujawsko-pomorskim. Z zawodu jestem Elektro-mechanikiem pojazdów osobowych i ciężarowych. W wolnych chwilach lubię sobie pograć w wszelakie gry min. ATS,ETS 2,GTS. Interesuję się muzyką, sportem, informatyką no i oczywiście motoryzacją. Posiadam prawo jazdy B+E i T w przyszłości chcę iść na kat. C+E Smile większość swojego wolnego czasu spędzam w garażu pracując nad projektem Jetty mk2 w wersji Coupe z silnikiem Vr6 Smile Moje zainteresowania motoryzacją były już od małego szkrabaTongue i tak zostało do dziś. Smile Lubię udzielać się na różnych forach i dzielić swoją wiedzę na temat motoryzacji Smile Liczę że na tym forum spędzę wiele wolnego czasu Smile Pozdrawiam i szerokości Mobilki Smile
No cześć! Przeczytaj regulamin i może chciałbyś założyć temat o swoim projekcie w odpowiednim dziale ? Wink
Powitać w naszych skromnych progach.
Pytanko mam co do projektu:
Czemu akurat wybrałeś ten silnik?? nie jest za mocny i raczej nie jest udany ( sorki jak może być V o kącie rozwarcia 15 stopni).
Witamy kolejnego forumowicza. Ciekawie spędzasz czas, bardzo ciekawie. Big Grin
Powitać, powitać. Czekam na jakąś relacje z prac przy dżetce bo brzmi kusząco Big Grin

eurotrucks223

Czekam na fotki Trasy. Ale podoba się. więc witamy na forum. i miłego pobytu.Big Grin
Witaj na forum. Załóż temat w odpowiednim temacie i pokazuj swoje efekty prac Wink
Witamy serdecznie na eTrucks !!
Przekierowanie