eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Volvo fh chińczyk z interiorem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wydaje volvo razem z interiorem i półką. Swoje na tym zarobiłem więc nie narzekam a że ktoś jest osłem i dając pieniądze za model rozdaje go dalej to jego wina. :L Jak już Zawadka krzywdzi ten model to czas dać go każdemu Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tutaj jeszcze zdjęcie konrada bo ja niestety nie mam żadnego sensownego zdjęcia wnętrza.
http://i64.tinypic.com/2885m46.jpg

Co do auta to nie zawiera kół, brudu i flar. Chcecie to se sami to zróbcie.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Credits:
Xardonik, Nevesu, JaroBallinowicz

Wersja gry? Każda najnowsza bo model zastąpuje oryginalne volvo...
Jaka wersja gry ? Popraw link, wstaw download link /download w kwadratowych nawiasach.
O co chodzi z tym chińczykiem?
volviarze wiedzą, chodzi o skośne lampy. (lampy - oczy) a mówi się że chińczycy mają skośne oczy i stąd się to wzięło.
Koleko można tą Schmitkę? :E

reedson

Szkoda że nie działa na 1.22
strasznie ciężko znaleść chińczyki do ets 2 które są ok
(05/08/2020 06:46 PM)aicha29@o2.pl napisał(a): [ -> ]strasznie ciężko znaleść chińczyki do ets 2 które są ok

Zawsze można od ToT'a kupić xD.
(06/08/2020 07:28 PM)Strzeleckyy napisał(a): [ -> ]
(05/08/2020 06:46 PM)aicha29@o2.pl napisał(a): [ -> ]strasznie ciężko znaleść chińczyki do ets 2 które są ok

Zawsze można od ToT'a kupić xD.

Ale on mówił o chińczyku, który jest ok, a niestety ten od ToT w tej cenie pozostawia wiele do życzenia.
a po zatym to link nie działa do tego chińczyka
Stron: 1 2
Przekierowanie