eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Widok w dodatkowym lusterku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka. Mam taką sprawę... Ale od początku. Dzięki różnym zabiegom zacząłem grać na wersji 1.20.1, na kamerce 1, z lustereczkiem prawym spod F2. Tylko że mam w nim taki dziwny widok owiewek...
Ktoś tak miał?
To MB MP IV StreamSpace, bez żadnych dodatków, czysty profil, zero modów.


Image
To po prawej bardziej wygląda jak by było tam widać lusterko umieszczona nad drzwiami od strony pasażera. Próbowałeś wyregulować lusterka F4 Pytajnik

black raven

Lewe wskazuje jak powinno. Prawe to bug. Obraz w nim się nie zmienia. W prawym ukazane jest prawe małe lusterko, a nie owiewka.
Nie, nie próbowałem choć przeszło mi to przez myśl. Dla ciekawskich - powrót z pirackiej siódemki do org XP i jeżdżę ze środka z więcej FPS niż przy siódemce na 1.16.2 z kam 2 :kulam:
Dziwna sprawa z tymi lusterkami, nawet w realu jestem w stanie stwierdzić czy przedemną siedział początkujący kierowca Big Grin
Pierwsza rzecz to po co Ci w lusterkach cały bok auta i nieboPytajnik Daj je w dół żeby dachu swojego nie oglądac i bardziej na zewnątrz tak żeby widok w lusterkach zaczynał się od tylnych kół ciągnika (przydatne przy cofaniu). To co widzisz teraz w lusterkach to żaden błąd. W lewym patrzysz na swój dach, a w drugim na lusterko nad drzwiami.
(16/02/2016 08:58 PM)DF-maniak napisał(a): [ -> ]Dziwna sprawa z tymi lusterkami, nawet w realu jestem w stanie stwierdzić czy przedemną siedział początkujący kierowca Big Grin
Pierwsza rzecz to po co Ci w lusterkach cały bok auta i nieboPytajnik
Daj je w dół żeby dachu swojego nie oglądac i bardziej na zewnątrz tak żeby widok w lusterkach zaczynał się od tylnych kół ciągnika (przydatne przy cofaniu). To co widzisz teraz w lusterkach to żaden błąd. W lewym patrzysz na swój dach, a w drugim na lusterko nad drzwiami.

Co do zaznaczonego fragmentu - pisałem wyżej że regulacji lusterek nie ruszałem.
Co do początkującego kierowcy - nie zgodzę się, mam ku temu powody, dodatkowo to jest gra, więc nie potrzeba dokładności jak w realu.
Chyba że mowa o ciężarowych to fakt, nigdy nie kierowałem i być może stąd cały ten temat xD
A co do tego że to boczne lusterko to być może, choć mi wygląda jak bug - spróbuję je usunąć i zobaczę.

black raven

Nie ma co porównywać realnego życia i realnego kierowania ciężarówkami z tym, co mamy w grze, ponieważ tego nie da się porównać. Z bardzo prostego powodu - modele w grze nie są wiernym odzwierciedleniem realnych ciężarówek ( są różnice które uniemożliwiają takie porównanie ). Możemy jedynie mieć jako takie wyobrażenie w formie zabawy jak to jest być kierowcą ciężarówki Smile
A prawidłowa odpowiedź to ta MAD MAXA - to właśnie to lusterko mnie tak intrygowało i denerwowało. Lustro usunięte i problem z głowy Wink
Więc zamykam jak by co to pisz a otworzę.
Przekierowanie