eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Dodatkowe funkcje wyświetlacza i nie tylko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio trapi mnie kwestia dodawania nowych bajerów do UI wyświetlacza na dashboardzie. Nie mogę znaleźć nigdzie aktualnej listy numerów ID z opisami jakiej funkcji odpowiadają i czy ATS ma dodatkowe ID do nowych funkcji czy po prostu inne niż w ETS2. Szczególnie gryzącym problemem jest to że nie działa w ETS2 ID 1230, które w ATS odpowiada za ikonkę hamulca silnikowego tzn. w ETS2 w trucku Kenworth T680 ta biała ikonka świeci stale a powinna tak jak w ATS tylko przy włączonym hamulcu silnikowym.
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Na niedziałającym obecnie forum wotr.pl znalazłem opis ID funkcji ale pewnie już stary, ponieważ data publikacji posta to 15 luty 2014. Oto skrót z opisem jaki tam jest zamieszczony:
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Gdy wrzuciłem w komentach pod wstawką Kenwortha na ets2.lt link od mojej wersji z działającym wyświetlaczem właśnie jeden koleś mi zwrócił uwagę na tą stale świecącą ikonkę hamulca silnikowego. Dodatkowo zastanawiam się jak można dodać nowe funkcje nie do samego ekranu ale jako świecące ikonki na samum dashu. Chodzi mi o ikonki retardera (chyba pomarańczowa) i hamulca silnikowego (zielona) obecne chociażby w trucku Kenworth W900.
Mam nadzieję, że szczegółowo i łopatologicznie opiszecie jak to ugryźć aby działało.
Przekierowanie