eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Menadżer modów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Koledzy długo w ETS2 nie grałem ( dobre 6msc) pobrałem promods najnowasza wersje itp..

a pytanie mam takie: co to jest ten menadżer modów i do czego on służy?
Dokumenty/Euro truck Simulateor 2/mod
Tam wrzucasz moda, w tym przypadku ProMods. Odpalasz grę, wchodzisz w menadżera modów i tam włączasz moda. W przypadku ProMods musi on być poukładany w odpowiedniej kolejności. Ja mam ProMods 2.0 i swojej kolejości Ci nie podam bo nie chcę Cię w błąd wprowadzać choć podobno jest taka sama. Nie wiem, nie widziałem. Ale zeby sprawdzić jak to działa ściągnij sobie jakiegogoś lekkiego moda i zobacz jak to działa.
A nie na odwrótPytajnik Jak klikniesz zmniejsz priorytet to mod schodzi na dół. Ja mam Promods 2.0 i RusMap 1.6 i mam je na samej górze, dopiero potem reszta modów i śmiga.
jak klikam zwiększ priorytet to idzie mod do góry to chyba im wyżej tym priorytet wyższy. Ty na swoim screenie też masz najpierw def czyli tak jak być powinno.
Ja mam według kolejności podanej na forum ProMod i tam też piszą że najpierw mapy potem reszta i mam ustawione według ich kolejności. Models package najpierw mam 1 potem 2. Wiem ze masz pojęcie o tych wszystkich dziwnych rzeczach bo dajesz dobre rady. Ale nie powiesz mi, że jak klikam w "zwiększ priorytet" to tak naprawdę zmniejszam priorytet bo mod idzie do góry. Mam w cholere modów różnistych, ProMod i RusMap mam na samej górze, resztę modów niżej i mi działa. Według tego co piszesz to działać nie powinno.
Kol Borsuk,
Kol DF-Maniak w/g mnie ma rację z kolejnością modów.

Mod na samym dole ma najniższy priorytet i jest wczytywany jako pierwszy.
Mod na górze ma najwyższy priorytet i jest wczytywany jako ostatni - nadpisuje mody umieszczone niżej.

Wystarczy sprawdzić log aby przekonać się które mody są wczytywane pierwsze a które później.

Ps Ja mam prawie 200 modów ale mapy mam najniżej tak jak pisze kol Borsuk'
Ja mam na samym początku listy mapy i też mi wczytuje. Robiłem wszystko według instrukcji zamieszczonej na ProMods, a tam pisze że ma być na górze listy. Kolejność też mam taką jaką oni podali.
(24/02/2016 07:49 PM)Borsuk napisał(a): [ -> ]najważniejsze że Ci działa i jesteś zadowolony Big Grin.
Działa ale że nie wyrzuca do pulpitu to nie znaczy że działa poprawnie bo mapy mogą przecież nadpisać inne mody. Proponuję dokładnie przeanalizować log.Big Grin
Przeniosłem ProMods i RusMap na koniec listy. I nie ma żadnej różnicy, tak samo długo ładuje Big Grin nie widzę żadnej różnicy w grze. Chyba kłócimy o coś co nie robi różnicy Tongue
Ja mam pliki ułożone tak jak na forum pokazują i wszystko gra cacy.. Widzę że temat założyłem dość burzliwy..
Stron: 1 2
Przekierowanie