eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zmiana siedziby firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.
Krotko - czy jest mozliwosc i jak to zrobic Wink
Czy moge zmienic siedzibe firmy jaką wybralem przy starcie gry?
Tak, jeżeli dobrze pamiętam to musisz znaleźć siebie w danym garażu i przenieść się do garażu, gdzie chcesz mieć siedzibę. Tam gdzie przypisana będzie Twoja postać tam będzie siedziba Twojej firmy.
Pamiętaj też ze auto przenosisz osobno. Nie idzie ono razem z postacią.
Tym samym zeby zmienić siedzibę musisz być bez zaanonsowanego lub pobranego ładunku. Inaczej nie możesz zmienić swojego auta czyli nie dasz rady zmienić siedziby.
No i oczywiście nie jest to zamiana garaż za garaż tylko musisz kupić drugi garaż w mieście gdzie chcesz założyć siedzibę Smile
Ok. To rozumiem.

Chodzi mi jednak o zmaiane garazy startowego jaki wybrałem tworzac profil gry... czyli mam jeden garaż, powiedzmuy w LA i chce sie przeniesc do Reno. Czy takie cos jest mozliwe?
Wtedy to musisz kupić garaż w Reno, przenieść tam auta, kierowców i siebie, a pózniej sprzedać garaż w LA. Innego sposobu nie znam.
Tak.
Możesz.
Zapraszam do poradnika: http://etrucks.pl/thread-31616.html
(15/07/2015 04:31 PM).:KoxTrucker:. napisał(a): [ -> ] JAK ZMIENIĆ SIEDZIBĘ W ETS 2


1. Kupujemy drugi garaż.
2. Na wszelki wypadek kupujemy kolejną ciężarówkę i przenosimy ją do nowego garażu.
3. Przenosimy kierowców, ciężarówki i siebie do nowego garażu.
4. Sprzedajemy nasz pierwszy garaż ( np. w Kalmar) i w ten sposób mamy nasz nowy garaż ( np. w Warszawie) jako nowa siedziba
( opcjonalny krok). Możemy też stary garaż wykorzystać jako magazyn na nowych kierowców.

Dziękuję za uwagę. Liczę na pozytywne opinie.

Tan poradnik jest nie do końca konkretny.
adn1. Czyli jednak trzeba kupić garaż (i faktycznie nie ma możliwości zamiany garaż za garaż.
adn2. Nie kupujemy kolejnej ciężarówki. Jest to całkowicie zbędny punk tej instrukcji.
Poza tym robimy wszystko tak jak w instrukcji.

Ot tyle ale to już jest napisane wyżej w postach Smile
O ile dobrze rozumiem kolegę defx, chodzi mu o zmianę siedziby bez nowych zakupów.
Nie wiem czy to możliwe w ATS, jedyną opcją jaką ja znam na coś takiego to nowy profil z nową siedzibą. Aczkolwiek mogło się coś zmienić, nie mam ATS więc nie mam jak sprawdzić.
dobrze mnie zrozumiałeś Wink Ale zastosuję to co koledzy wyżej pisali. Tyle wiedziałem bo to logiczne, chodziło mi właśnie o zabieg bez kupna garażu.
DZięki za pomoc
Ta operacja jest oczywista gdy się ma garaż tzw mały 3miejsca), ale już w przypadku gdybym chciał zmienić w pozniejszym czasie garaż "najmniejszy" ten z początku gry to juz nie da rady kupic najmniejszego ?
Przekierowanie