eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: .jpg prosto z gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje lenistwo czasem mi się przydaje. to dzięki niemu odkryłem miejsce gdzie ETS2 zapisuje nam zdjęcia z gry jako jpg. Bardzo łatwo tam trafić choć ktoś się napocił by tam nie trafić Big Grin
Więc robimy fotkę w grze i wychodzimy z ETS2. Po wyjściu z gry pokazuje nam się okno które umożliwia nam dodanie do zdjęcia do Steam i mamy w tym oknie opcje " POKAŻ NA DYSKU " i przenosi nas do folderu z fotkami z gry w formacie jpg. Ja skrót do tego folderu dałem sobie na pulpit by za każdym razem nie szukać tego folderu.

Posiadam wersje Steam-ową i podejrzewam że tylko w tych wersjach to działa choć pewności nie mam. Ale dam sobie łeb uciąć że na ATS jest to samo.
Dobrze myślisz, że ta opcja jest dostępna tylko dla użytkowników Steam. Obrazy zapisywane są właśnie w podfolderach klienta Steam.
A konkretnie w Program Files (x86)/ Steam/Userdata/................/760/remote/227300/screenshots
Wiekopomne odkrycie znane prawie wszystkim co wykonują screeny z gier do kilku lat :E. Temat wielokrotnie wałkowany na forum, wystarczyło użyć szukajki.

@KoxTrucker, mała poprawka
Program Files (x86)/ Steam/Userdata/............../760/remote/227300/screenshots

Gdzie miejsce wykropkowane to folder z indywidualną nazwą dla każdego użytkownika steam Wink.
Zanim napisałem sprawdziłem czy nie ma tego już na forum i nic na ten temat nie znalazłem. Napisałem to na podstawie jednego z pytań tutaj na forum gdzie taka odpowiedź nie padła. Skoro wszyscy wiedzą to dlaczego nikt takiej pomocy nie udzielił i dlaczego się ludki o to pytająPytajnik
(06/03/2016 02:49 PM)DF-maniak napisał(a): [ -> ]Zanim napisałem sprawdziłem czy nie ma tego już na forum i nic na ten temat nie znalazłem. Napisałem to na podstawie jednego z pytań tutaj na forum gdzie taka odpowiedź nie padła. Skoro wszyscy wiedzą to dlaczego nikt takiej pomocy nie udzielił i dlaczego się ludki o to pytająPytajnik

Bo Ci wiedzący na tym forum, oprócz bytności w tym miejscu mają także swoje życie prywatne, pracę i rodzinę, więc trudno by być wszędzie na raz i wszystkim udzielić natychmiastowej pomocy a ludki często są leniwi i nie szukają na własną rękę rozwiązania problemu tylko powtarzają te same pytania na które odpowiedz padła już wielokrotnie. Jeśli nie chcesz by ludki ciągle o coś pytali stwórz kompleksowy poradnik dotyczący wszelkich zagadnień związanych z grą (tylko o niczym nie zapomnij) i po problemie. Dla mnie wyznacznikiem czy problem istnieje czy nie jest dział Pomoc dla graczy w którym z poddziałów można założyć wątek z zapytaniem, zawsze znajdzie się ktoś kto pomocy udzieli, zazwyczaj tak się dzieje. Nikt nie zabroni Ci zabawy w odkrywcę :E. Opisałeś temat i rozwiązanie i chwała Ci za to, może już więcej nikt nie zapyta, jeśli będzie mu się chciało szukać Big Grin.

PS. Pytań pada wiele, lecz dużo w nieodpowiednich miejscach, ulotne sb nie jest od pomocy Tongue.
Borsuk ja nieraz szukałem po przez wyszukiwarkę forum i czasem nawet nie znalazłem swojego tematu.
A więc wszystko wiadomo, każdy powiedział co wiedział a ja temat zamykam aby nie było zbędnej dyskusji i spamu.
Przekierowanie