eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Krone ProfiLiner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skórki na Edkową krone.
Image
Image

Autorzy: EdekLS, Playtruckcool


Niebieska:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Ciemna:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Krone skin:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Czerwona:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Osobiście pobrałem link pod red mogę powiedzieć że to jest naczepa która podmienia wszystkie od scs. Dobrze działa, nie ma z nią problemów i jest dobrze dopracowana, taśmy odblaskowe nie mają nic wspólnego ze skinem, po zmianie skinu nadal są widoczne na naczepie.
Tego jeszcze nie sprawdzałem ale prawdopodobnie można w niej edytować dds od rejestracji, fartucha i innych drobnych rzeczy.
Jeśli faktycznie jest wykradziona z VS to właściciela proszę o kontakt na PW oraz w jakiś sposób potwierdzenie tego a usunę ją z działu download.
Usunięcie tej naczepy nie ma sensu. Jest juz ona prawie na kazdym forum.
a co zrobić żeby działała z promods bo jak ją wgrałem to po wczytaniu wywala do pulpitu.
@dafeuro6 , musisz sprawdzić mody, ponieważ mi ta naczepa działa a również posiadam pro mods Wink
Naczepa może mieć konflikt z paczkami na inne naczepy. W końcu zastępuje naczepy SCSu w zakresie podstawowych ładunków.
Ta naczepa nie będzie chodzić z paczkami do innych naczep, ponieważ zastępuje wszystkie naczepy. I współpracuje z ProMods, więc coś innego ci szwankuje.
Przekierowanie