eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Mała zmiana w regulaminie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc dziś realizując pomysł naszego moderatora (VresT) wprowadziłem małą korektę regulaminu forum. Sama dodana treść jest w sumie oczywista, nie wnosząca nic nowego i stosowana od zawsze ale niech będzie oficjalnie "na papierze" Tongue

Chodzi o dodanie do punktu. 2.5 myślnika dotyczącego multikont:
- zakładanie kilku kont przez jednego użytkownika tzw. multikonto równa się dożywotniemu zbanowaniu.

Wiadomo każdy wiedział, że to grozi za multikonta ale nie było tego ujętego w regulaminie.



Ps. Oczywiście wątek założyłem tylko dla formalności aby nie było, że zmiany w tak ważnym elemencie forum jakim jest regulamin są wprowadzane a nie jesteście o nich informowani. Więc proszę nie robić jakiś zbędnych dyskusji w temacie bo jest on tylko w celach informacyjnych.
No i dziś dodałem kolejną drobną zmianę w regulaminie która w sumie 99% użytkowników nie dotyczy ale warto to mieć "na piśmie"

Dokładniej dodałem do "Zasad ogólnych" punkt numer 16 który mówi:
16. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania kont które nie zostały aktywowane w terminie 7 dni od czasu ich rejestracji.

Czyli wyjaśniam o co chodzi:
A chodzi o to, że na forum są osoby które rejestrują się tylko aby pobrać sobie mod (wiadomo zabronić tego i zmuszać do aktywności formalnie nie możemy - ale to już inna kwestia) i zwyczajnie nie aktywują konta za pomocą adresu email. Powody pewnie są różne ale zazwyczaj podają fałszywy email i zwyczajnie nie są w stanie aktywować sobie konta (nie wiem czemu tak robią ale nasze forum nigdy nie wysyłało jakiś reklam czy wykorzystywało to w innym celu np. rozsyłania spamu - u nas adres email służy tylko i wyłącznie do obsługi konta na forum - aktywacja, powiadomienia o otrzymanych PW, odzyskania hasła itp.) lub też robią to z lenistwa bo oni chcą mod a nie się bawić w aktywację konta (ale bez aktywacj modu też nie dostaną :E). Tak czy siak jest teraz na piśmie jasno i wyraźnie, że każde nowo założone konto które nie zostanie aktywowane w ciągu 7 dni będziemy usuwać.
A całość można uzasadnić takim screenem na którym widać ile osób nie aktywuje konta (oczywiście to jest tylko z 1 miesiąca).
Image
Przekierowanie