eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: TRANSANNAPOL (Transport Ponadnormatywny)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Firma Transannapol została założona dnia 15 Marca 2016 roku, wtedy oto firma została zarejestrowana w urzędzie. Dnia 20.03.16r firma zakupiła używany ciągnik siodłowy marki Mercedes-Benz oraz naczepę otwartą kogel i od tej pory może świadczyć usługi transportowe. Firma stacjonuje w Sandomierzu w niewielkim wynajętym garażu. Załoga firmy, jednocześnie szefostwo sprawuje dwoje ludzi. Założyciel firmy (ja) oraz wspólnik (brat). Firma zajmuje się transportem ponadnormatywnym na terenie kraju. Chwilowo przyjmujemy małe zlecenia, z czasem firma poszerzy horyzonty.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

TRANSANNAPOL świadczy dla Państwa usługi transportu drogowego. Realizujemy je własną flotą firmową.

Oferta transportu drogowego obejmuje :
- Transport Ponadnormatywny na terenie całej Polski
- Organizowanie zezwoleń na przejazdy po EU i PL
- Sprawdzanie, przystosowywanie i przebudowę infrastruktury drogowej na czas przejazdu
- Pomoc techniczną w zakresie przygotowania towaru do przewozu

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image

MERCEDES BENZ Actros 1844 MP2 + Kogel (naczepa otwarta)

Image

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Aktualnie nasza firma nie zatrudnia nowych pracowników. Prosimy śledzić dział na bieżąco.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Możliwość kontaktu ze mna :

GG : 13599547
Wiadomość : PW
email : zmechanizowanyxx@gmail.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnia aktualizacja : 21.03.2016
Wiec tak.Flota jak na poczatek okej.Opis i logo tez Wink Zycze szczescia i zeby firma nie upadla po tygodniu. Czekam na jakies foto z tras Smile
Jakoś ten Actros mi nadaje wschodniego klimatu. Ogólnie jest dobrze, czekam na jakieś ciekawe ładunki. Big Grin
Witam !! Big Grin

Ciągłe siedzenie za biurkiem nie należy do najprzyjemniejszych obowiazków... ale wszystkie papierkowe roboty zostały skończone Ok Dzis rano pojechałem zatankowac i oddać do przegladu Mercedesa .. jutro będzie również wiadomo co z pierwszym ładunkiem dla naszego zestawu.. prawdopodobnie cos bd leciało z Katowic.. ale jeszcze nic nie wiadomo.. oto fotka ze stacjo. Do usłyszenia Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Tak jak mówiłem czekam na jakieś ss z tras Tongue Aż mnie naszło na GTS'a :E A tak wgl jak tam ten model co ci wysyłałem na GG?
(22/03/2016 10:37 PM)Skipper napisał(a): [ -> ]Tak jak mówiłem czekam na jakieś ss z tras Tongue Aż mnie naszło na GTS'a :E A tak wgl jak tam ten model co ci wysyłałem na GG?

No niebawem pojawi się w firmie Tongue
Fajnie ten Mesiek wygląda z tą naczepą. Powodzonka. Big Grin
Witam Kolegę po fachu i z okolic Smile
Witam !

No i wszystko jasne pierwsza trasa na pusto do Katowic.. po negocjacjach z klientem nasza firma pozyskała współpracę z Katowicką firmą na dostarczanie konstrukcji oraz rur metalowych do odbiorcy z Bielska-Białej. Kontrakt obejmuje 5 transportów. Pierwszy z nich już dziś bd ładowany na auto.. są to stalowe rury.. następne ładunki mają w ciągu tygodnia.. według umowy zostać dostarczone do klienta z Bielska. Dzisiaj rano wyjechałem na pusto do Katowic.. na załadunek.. na miejscu dogadanie konkretów z kierownikiem do spraw transportu tejże firmy. Kilka fotek z trasy z Bazy do Kato.. zdjęcia z załadunku i pierwszej trasy w barwach TRANSANNAPOL juz niebawem Wink

Image

Image

Image

Image

Image
Bardzo ładne drugie ujęcie i ogólnie wszystko się dobrze prezentuje,na czele z zestawem Ok
Stron: 1 2
Przekierowanie