eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Tłumaczenia i poprawianie tłumaczeń newsów z blogu SCS itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Chciałbym, żebyśmy zagłosowali czy chcemy by ktoś jakoś czuwał nad jakością newsów wrzuconych tu po polsku, czy nie?

Jeśli tak, to w jakiej formie?

Proszę o głosowanie w ankiecie i wypowiadanie się w temacie Wink
Zaskoczyłeś mnie Borsuk. Smile Do tej pory myślałem że, to co piszą na blogu SCS to zapowiedzi nowości które, na pewno w grze się pojawią.
Gaberus, to mało jeszcze wiesz o scs. Tak się składa, że to, o czym pisze Borsuk często pokrywa się z praktyką stosowaną przez scs Smile
Czyli informacja o tym że, gra ma wspierać Vulkan'a też nie jest taka do końca potwierdzona?
Co ma być, a co będzie w najbliższej aktualizacji, to wie chyba tylko scs. A i tak życie pokaże, ile z tych nowości które zapowiadają pojawi się niebawem w grze. Wszystko zależy od ich wewnętrznych testów działania tego wszystkiego.
A czy jest jakieś miejsce gdzie można przeczytać rzeczach które, na pewno pojawią się w grze?
Wiesz. Raczej trudno żeby coś co jest w becie nie pojawiło się w wersji finalnej. No chyba że, pojawi się potrzeba poprawy tego czegoś. Smile
Niemniej dziękuję Wam że, mnie o tym wszystkim poinformowaliście. Smile
Przekierowanie