eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2]Modified Scania R v 6.8 by pete379jp - problem z działaniem na wersji 1.22+
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

panzer8797

Mam problem z modyfikacją [ETS2]Modified Scania R v 6.8 by pete379jp na wersji gry 1.22+ (gra jest na steamie). Mod działa podczas wybierania rzeczy do ciężarówki Scanii R, a jak zakupie te rzeczy i wsiądę do kabiny i gdy chcę włączyć silnik to grę wywala mi do windowsa... Jeśli gryzie się z innym modem to sam to rozwiąże. A jeśli trzeba coś zrobić, żeby go przystosować do tej wersji gry to proszę o pomoc w zrobieniu z tym. Dzięki serdeczne za całkowity wkład w pomoc.

Link do tego moda, o którym jest mowa:
http://etrucks.pl/thread-18080.html
Mód jest na wersję 1.8, a piszesz że chcesz go aktywować pod 1.22. Scs od tamtej wersji sporo pozmieniał w konfiguracjach ciągników.

panzer8797

(22/03/2016 05:50 PM)rafaelcz82 napisał(a): [ -> ]Mód jest na wersję 1.8, a piszesz że chcesz go aktywować pod 1.22. Scs od tamtej wersji sporo pozmieniał w konfiguracjach ciągników.

A jest możliwość do przystosowania go?
Pewnie jest, ale sporo z tym będzie roboty. Nie lepiej Tobie wziąć model produkcji RJL?

panzer8797

Dzięki za pomoc, znalazłem najnowszą wersje tego moda. Dzięki Wink
Przekierowanie