eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: The Harsh Russian Update
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest to mapa do ETS2





Cytat:New:
Added 100 km road from the village to Arkhara Zavitinsk, added Har-pack, events on ice and dirt on the Kamaz on the Koran. In comparison with older versions, R13, more optimized.

Tested 1.22 Game Version

Credits:
goba6372


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


(26/03/2016 03:56 PM)MirM napisał(a): [ -> ]Potrzeby jest jeszcze plik "klucz":


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Aby działała mapa nie mogą być aktywne DLC East i Scadinavia.

Uruchomić grę z parametrem -no_dlc eut2_east eut2_north

EDIT:

Kolejność w menedżerze:

Image



Proszę nie dawanie komentarzy w stylu "Ale fajny ... - Czy działa na wersji xxx - to ściągnij i sprawdź"
Potrzeby jest jeszcze plik "klucz":


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Aby działała mapa nie mogą być aktywne DLC East i Scadinavia.

Uruchomić grę z parametrem -no_dlc eut2_east eut2_north

EDIT:

Kolejność w menedżerze:

Image
Dodam, że mapa nie jest dla zwykłych ciężarówek, ani dla przeciętnych graczy.

Trasy są długie ( mapa chyba w skali 1:1), trudne ( śnieg, lód, koleiny aż po osie) i w wielu miejscach trzeba jechać na orientację ( znaki na drodze + kamera 0), bo GPS nie działa i niekiedy prowadzi na manowce.
Zakochałem się w tymWykrzyknik! :] hamulce prawdziwe pneumatyczne i trasy dalekiei mozna sie zakopac hihih no po prostu uwielbiamWykrzyknikWykrzyknik
jak ktos gra na steam to wystarczy wyłaczyc dodatki opisane wyzej zeby grac .. i jeszcze trche dziwne jest to ze jak komus przydazy sie wypadek i zgłosi cholowanie do najblizszego serwisu to cofa w dziwne miejsca , ja naprzykład zawisłem na płocie autem i za nic nie mogłem ruszyc dalej hehe
wiem wiem Smile no ale jedna trasa 2h :X i love this Tongue czas jak w realu leci a i zaparkowac czasami to naprawde mistrz kierownicy i tez czasami wjechac do warsztatu to problem Smile no to szykuje sie dobry miesiąc zabawy w odkrywaniu mapy Tongue

truckerkrzysio38

Mam pytanko co do tej mapy jak wyłączyć dwa dlc z gry?nie gram na steamie
(28/03/2016 02:16 PM)truckerkrzysio38 napisał(a): [ -> ]Mam pytanko co do tej mapy jak wyłączyć dwa dlc z gry? nie gram na steamie

Jest to jeszcze bardziej proste i wygodniejsze niż w ETS 2 na Steam.

Wchodzisz do folderu gdzie jest zainstalowana gra ETS 2.
Domyślnie jest to: "C:\Program Files (x86)\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64"
Jeżeli nie masz Windowsa 64 bit to na końcu wchodzisz do \win_x86\

Klikasz prawym klawiszem myszki na plik eurotrucks2.exe i wybierasz opcję: Wyślij do --> Pulpit ( utwórz skrót).

Potem zmień nazwę tego skrótu utworzonego na pulpicie, aby wiedzieć, że będzie służył wyłącznie do uruchomienia tylko tej mapy bez obu DLC.

Po utworzeniu skrótu klikamy prawym klawiszem myszki wybieramy właściwości i wpisujemy parametr który podałem wyżej.
Każda litera i wszystkie znaki są bardzo ważne.


FOTO - gdzie i co wpisujemy

Image

Można dopisać również po kolejnej spacji -nointro
Gra szybciej się uruchamia.
Dodam że spolszczyłem tą mapę w całości. Nie ma już potrzeby znania цырылицы by móc odczytać nazwy miejsowości Smile
(28/03/2016 05:18 PM)Narzew napisał(a): [ -> ]Dodam że spolszczyłem tą mapę w całości. Nie ma już potrzeby znania цырылицы by móc odczytać nazwy miejsowości Smile

u mnie nie są miasta spolszczone :/ mam jeszcze pytanko bo w modyfikacjach doszła nowa cięzarówka gdzie ja znalesc?
Stron: 1 2
Przekierowanie