eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Własne naczepy - teoria.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przeglądając różne wątki można wywnioskować że najbardziej brakującą rzeczą w ETS2 jest brak możliwości zakupu swojej naczepy. Tak tylko przypuszczam ale czy w USA/ATS tak się to nie odbywa głównie, oczywiście wielkie firmy mają całe zestawy ale "samotni jeźdźcy"? Może ktoś coś wie na ten temat. Nasuwa mi się pytanie jak byście widzieli w grze możliwość kupowania naczep, żeby coś takiego wprowadzić do istniejącej mechaniki wydaje mi się że musi opierać się to na prostym systemie. Ja widzę to tak: Kupuję np. firanę online pojawia się na parkingu najbliższego warsztatu, podczepiam się, wchodzę w zlecenia pojawia się opcja obok szybkich i normalnych zleceń np. same ładunki, wybieram, wyłapuje że mam firanę i pod nią generują się zlecenia. Zatwierdzam jedno podjeżdżam na spedycję, cofam pod wskazane miejsce tak jak podczas zdania zlecenia w zwykłym trybie, klawisz wciskam, czarny ekran zlatuje losowo od np. 1 do 4 godzin jak podczas drzemki i gotowe, następnie oddałam się z towarem załadowany, podobnie rozładunek, powinniśmy mieć jeszcze większy profit za zlecenie ze swoją naczepą. Prosto, myślę że wystarczająco, otworzyło by to furtkę dla konfiguracji BDF i wydaje mi się że do zrobienia.

Sebol - trucker 1991

Taka opcja byla w haulinie jak dobrze kojaze. Kupowalo sie wlasna naczepę i miało swój parking na ktorym stala. Bylo kilka opcji malowan chyba jeszcze. Według mnie opcja wlasna naczepa bylaby genijalna. Bo przeciez większość firm transportowych a w sumie chyba prawie wszystkie jeżdżą swoimi zestawami, a nie ciągle przeczepianie. Wtedy rozwijając firmę musielibyśmy nastawić sie na konkretne ladunki. Jazda z miasta do miasta na pusto z naczepa po lepsze zlecenie, a nie jak teraz jeździmy samymi ciagnikami. Fajna opcja byloby wykupywanie uprawnień czy zezwoleń na przewóz żywności, adr i tak dalej. Na poczatku jakas firanka czy wywrotka, moze naczepa do drewna, a wraz z rozwojem i zdobywaniem pozwoleń możliwość przewozu żywności i zakupu chłodni. Jak wiadomo w chłodni również moznaby wozić czesc ładunków które wozimy w plandece i nie tylko.
Właśnie, z nowego dodatku będziemy sobie mogli żarty robić w stylu: Wow ale dekiel wrzuciłeś do przedniej felgi, a te nakrętki ociekają stary.
Przyszło mi coś jeszcze do głowy że można by podmienić, nadpisać model dworca autobusowego na salon z naczepami i wszędzie by się pojawił automatycznie bez przeróbek, z niego i tak nikt nie korzysta, kiedyś słyszałem że SCS planowało dodać autobusy, po to te dworce, ale to pewnie plotka.
Czego SCS nie miało dodać albo nie planowało. Właśnie, plany nie zawsze są realizowane. Ale jakby nie patrzeć, SCS samo sobie robi trud bo wymyślają kolejne zbędne duperele które nie oszukujmy się, są zbędne. Modernizacja kół ? uwaga, bo ktoś cały czas podczas jazdy patrzy na te koła... Mogą po prostu zapytać czego gracze chcą i to realizować. A według mnie, dodanie możliwości posiadania własnej naczepy to jest pomysł bardzo pozytywny który poprawi dużo, ale to dużo komfort rozgrywki. Zmienienie trochę mapy nie jest problemem, tak jak i opcji wybierania ładunków do własnej naczepy. Wystarczy chcieć i poświęcić temu jakiś czas. Nie jestem w studiu SCS i nie wiem czemu oni tego nie zrobią, mają przecież własne naczepy w grze, nie mają na nich licencji ( może to im jakoś przeszkadza, stanowi jakiś trud. ). Popieram pomysł Sebola ze zdobywaniem wożenia różnych artykułów spożywczych jak i Deczora z parkingiem Tongue
Wg mnie Wasze pomysły będą zrealizowane - tylko że w czasie przyszłym, pod tytułem Euro Truck Simulator 3.
Nowy tytuł będzie musiał przyciągnąć czymś portfele graczy, czymś nowym czego w poprzedniej/bieżącej edycji gry nie ma/nie będzie.
Ja mam tylko nadzieję, że będzie to nowy silnik graficzny i zmieniona skala mapy.
Ot - moja "własna" teoria.
djdarklighter. To ten czas przyszły, to jakieś 10-15 lat ? Big Grin Być może będzie tak jak mówisz, ale to jest w końcu SCS. Możemy spodziewać się wszystkiego...
jest to już dosyć stara teoria, pamiętam jak w grudniu (2014) roku miało to już wejść, niestety do dziś nie ma :/. Przydało by się to dla vs i to na 100%!
No to są szanse, hura, w sumie to nawet lepiej bo na emeryturze powinienem mieć więcej czasu na śmiganie w ETSa 3 z własną naczepą. A tak na serio to takie DLC godnie mogli by sprzedawać. "BDF and Trailer pack!"
Daj im spokój, nawet zwykłych trailerów nie chcą zrobić a Ty jeszcze BDF'y chcesz robić xDD
Wiem, że ten temat jest dość stary ale,

http://eurotrucksimulator2.info/pl/categ...tualnosci/ <--przepraszam za reklamę
Podpunkt: (2)

To już dobry początek.
Stron: 1 2
Przekierowanie