eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Beta 1.2 - problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolegów.
Nie wiem co jest grane, ale gdy zainstalowałem Bete 1.2 posypały mi się ustawienia w profilerze. Muszę wykonać pół obrotu kierownicą, aby kierownica w ciężarówce ledwo drgnęła.To samo było z pedałem gazu i hamulca, ale tu zrobiłem ponowne ustawienia i pomogło. Nie daje sobie rady z kierownicą, i prawdę mówiąc, nie mam pomysłu co z tym zrobić.
Może któryś z kolegów ma pomysł co z tym zrobić aby wszystko wróciło do normy.
Jak dobrze myślę zainstalowałeś 1.23 bete,czego bym nie robił dla tego ze beta to wersja testowa i nie wszystko działa poprawnie.Ale jeżeli już tak chcesz to ponowna kalibracja kierownicy powinna pomóc.Jeżeli nie pomoże to radzę do wyjścia oficjalnego patcha powrót do 1.22.

HasuFrogg

@Darson źle myslisz Big Grin
Tu chodzi o betę do ATS nie ETS2.
Tak tak, wydawało mi się , iż napisałem że chodzi ATS-a. Jakiś diabeł mnie podkusił z tą Betą. Odinstalowałem ją, ale problem pozostał.
Ten problem jest tylko w ATS-ie, w ETS , wszystko jest jak trzeba.
Wybaczcie, że się tak podłączę do tematu, ale zakładać nowy to chyba nike warto. Pobieram właśnie już kompletną wersję ATS'a po wpisaniu klucza. Czy te bety same sie instalują, czy ja mogę zdecydować o tym?
(10/04/2016 05:07 PM)melis napisał(a): [ -> ]Wybaczcie, że się tak podłączę do tematu, ale zakładać nowy to chyba nike warto. Pobieram właśnie już kompletną wersję ATS'a po wpisaniu klucza. Czy te bety same sie instalują, czy ja mogę zdecydować o tym?

To ty decydujesz czy chcesz uczestniczyć w becie czy też nie.
http://www.etrucks.pl/thread-38023.html
tutaj masz opisane w drugim poście jak wyłaczyć beta testy, w ten sam sposób możesz je właczyć tylko na koniec klikasz to co chcesz włączyć Smile
Przekierowanie