eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: F.H.U. DrewKaT - Usługi Leśne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Image

F.H.U. DrewKaT to firma założona 18.04.2016r.
Firma znajduje się w Człuchowie.
Podstawową działalnością naszej firmy jest wykonywanie usług leśnych.

¤ Nasza oferta zawiera usługi takie jak:
- ochrona lasu,
- pozyskiwanie drewna,
- przygotowanie terenów na pola namiotowe i parkingi,
- zrywka drzew


Image

Dzięki bardzo dobrej znajomości charakterystyki pobliskich lasów oraz drzew w nich rosnących, działamy bardzo sprawnie, a powierzane nam zlecenia realizujemy zawsze na czas.
Prace Leśne wykonujemy na terenie powiatu człuchowskiego.
Prace przez nas wykonywane obejmują między innymi: pozyskiwanie i wycinkę drzew.
Praca w lesie to nasza pasja.
Wszystkie usługi wykonujemy z poszanowaniem dla przyrody.

Image

Ciągnik - URSUS 1224
Rok Produkcji: 1988

Ciągnik jest przystosowany do prac leśnych. Zamontowaliśmy w nim:
- Ładowacz czołowy marki Stoll z 2013r. ,
- Halogeny przednie
Image
Image

-------------------------

Ciężarówka do przewozu drewna - Mercedes-Benz SK 1935

Rok Produkcji: 1992
Moc: 350KM

Image
Image
Image

-------------------------

Przyczepa do przewozu drewna

Image

-------------------------


W Przyszłości planujemy zakupić lepszy sprzęt, zbudować tartak i rozwinąć naszą działalność o transport drewna po całej Europie
(Platforma Euro Truck Simulator 2)


Szwagier

No no, zacnie się zaczyna, powodzenia Big Grin
Jest piknie Big Grin
jeszcze brakuje kamer gopro Big Grin Ale i też bardzo ładna oraz skromna prezentacja! Ps. dodajcie jakiegoś Ursusika! Big Grin
Kolejna twoja firma która upadnie po tygodniu. Ogółem to prezentacja itp jest okej.
A ty co jasnowidz, że wiesz po ilu jego firma padnie? Skoro tak to poproszę wyniki lotto na kolejne losowanie Smile MadeX też miał niby paść po tygodniu...
Czekam tylko na nowy sprzęt :E
Image

Poszukujemy:
- kierowcy z prawem jazdy kat. C,
- Kogoś do pomocy przy wycince drzew. Ważne, abyś miał ukończony kurs pilarza-drwala oraz kurs obsługi pił mechanicznych.

Zapraszam do kontaktu na PW!
Piszę dokładnie to co pisał on pod moimi prezentacjami.

Szwagier

(19/04/2016 08:30 PM)Bolesiak11 napisał(a): [ -> ]Piszę dokładnie to co pisał on pod moimi prezentacjami.

To nie znaczy ze ty masz się tym samym odwdzięczyć. Może miał racje? Czas w końcu wyjść z piaskownicy i dorosnąć. Proponuję nie robić spamu bo wbije moderator i będzie niemiło. Żałosne są takie zagrania, ktoś ci napisze negatywną opinie o czymś to ty lecisz się odwdzięczyć tym samym. Tak jak pisałem, dorośnij dziecko, a twoja sygnatura powinna dać ci do myślenia.
Z mojej strony pozostaje życzyć powodzenia, pomysł fajny, sam swojego czasu lubiłem rąbać drzewo. Trzymam kciuki za Twoją firmę.
Stron: 1 2
Przekierowanie