eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Turkey Map for Promods 2.02
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mapa Turcji dla Promods w wersji 2.02

Wersja gry: 1.23
Promods 2.02 wymagane, kompatybilne z RusMap.

Аuтоrzy: yılmaz (EFSANE — Levent Yılmaz.), voldemar56

Image
Kolejność ładowania:
Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Sorrki za OT - sprawdzam i podzielę się wrażeniami.

GirteK

Dodam kilka slow o mapie od Siebie Smile


Dzisiaj po kilku testach mapy powiem tylko że mapa ma swój potencjał choć w Serbii nie ma typowo Serbskich znaków tylko macie wszędzie znaki od Foksdojcza :E, to takie pierwsze primo, drugie primo to mapa działa z innymi ustawieniami Promodsa i Rusmapa ale jest błąd! taki że cala mapa jest przesunięta :/ ale to mi nie przeszkadza a trzecie primo ultimo! to będę dalej zanurzał się w zakątki Tureckich dróg by wam później pokazać czy warto te mapę pobierać Big Grin
Ogólnie podobno miasta są wyludnione, nawet aut na parkingach brak...Jak po przejściu epidemii, albo po ataku kosmitów Big Grin
Witam mam taki problem minąłem Belgrad i zaraz trafiłem na góre na której nie moge wjechac a wioze tylko 14t jaka może być przyczyna
W stromej górze Wink
I słabym silniku zapewne - ja mam 540KM i było cięęęęęęęężkooooo.
Silnik mam 600 koni tylko że przed samą górą musiałem zwolnić i wjechałem tylko kawałek i stoje na dwójce gaśnie a na jedynce jak skręce w bok to troche pojedzie i staje
To nie wiem. JA wjechałem - wolno ale wjechałem.

Tu sobie zobacz co straciłeś Wink

http://etrucks.pl/thread-23573-post-2179...#pid217938
Witam doszłem do problemu niestety mapa EAA Brazil 3.2.1 z czymś się gryzie i zmienia mi skrzynie (cały czas mam bez względ jaką wybiore z półbiegami) po usunięciu mapy skrzynia działa prawidłowo ruszam na turcję ale nie mogę wjechać pod tą góre a mam 600 koni.Jaką macie ustawioną skrzynie i na którym biegu zdobywacie tą góre bo ja stoje jeszcze przed pierwszym zakrętem pomocy

GirteK

Ogólnie to tak.. jedyna ciekawa rzecz to podjazd i zjazd za Belgardem :E, a tak to.. nawet Sama Turcja nie powala na kolana od granicy do końca Turcji w lini prostej przy 90 km/h jadę 10 minut i zdążam zjeść obiad odejść od kompa zostawić grę i zmyć gary Big Grin i jechać dalej Big Grin, kolejny minus mapy to to że.. jest dużo tam ciągle miast o nazwie Ausfahrt.. a żadnego nie mogę odkryć :E ale mapa ma jednak coś w sobie Wink.
Stron: 1 2
Przekierowanie